Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket a lógó mell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket a lógó mell?

Figyelt kérdés
Nem a kis pici, hanem az igazán nagy melleknél.

2021. júl. 23. 18:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

85 I-J mellem volt

Most D kosar


Eg es fold a ketto, ez is nagy dear nem akkora, csak a fele. 3kg szovetett vettek ki a melleimbol.

Oke a hegesedea nem lett a legazebb de mem zavar. Orulok h vegre nem faj a hatam a vallam a nyakam. Egyenesen tudok jarni.


Szoval hajra! Sokkal jobban fogod erezni magad !

2021. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
köszi, már voltam konzultáción, nekem is J-s mellem van :)
2021. júl. 23. 20:33
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasi miatt volt a műtét.. gerinc bajokat okozott
2021. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
93%
Engem egyáltalán nem zavar ha lóg. Sőt!! Annál puhább minél jobban lóg. Nekem az nagyon izgató. Szóval az ne zavarjon hogy lóg. A súlya már más téma. Én szeretem a nagy melleket, de sajnálom is azokat a nőket akik cipelik őket.
2021. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem, persze az már nem mell,hanem csöcs.

Ide adod?😉

2021. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem zavar. Azt utálom, mikor egy nő megcsináltatja a melleit, és gúlacsöcsei lesznek. 35/F
2021. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
13%
23 Milyen gerincbajt okozott? Csak azért kérdezem,mert nekem 70F van és szerencsére nincs semmi bajom. Sportolsz egyébként valamit?
2021. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem zavar, sőt, meg tudok bolondulni tőlük jó értelemben. Azokkal nem lehet betelni. Számomra izgató, hogy nem fér bele a kezembe, mert akkora, és hogy nem tudom csak kis részét bevenni a számba. Szóval én ettől totál be tudok indulni.

30F

2021. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy pl, hogy gyakorlatilag log, de megis van egy kerek formaja, jo tapintasa, vagy ket ures szutyo, vagy derekig csung. Meg ezek is eltorpulhetnek a tobbi tulajdonsag miatt. De kulon logo mell kategoriaban a gyonyorutol a bizony csunyaig nagyon sokfele lehet.
2021. júl. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagyok, de fogalmam sincs mi a J-s mell. A teljesen átlagos B is lóg, egy hűha méretnek esélye sincs nem lógni.

Teszem hozzá, hogy 99%-os eséllyel nem csak a melled gigantikus, sőt ez a legkisebb problémád párkeresés szintjén.

2021. júl. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!