Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket a lógó mell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket a lógó mell?

Figyelt kérdés
Nem a kis pici, hanem az igazán nagy melleknél.

2021. júl. 23. 18:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én azt nem értem, hogy nem találtál a pasidon valami gyenge pontját amit odaszúrtál volna neki? Kis pénisz, tökfej, akármi ami

Én mindig találnék a pasin valamit ami nem oké, és azonnal bevetem ha bármit is meg mer jegyezni az alkatommal kapcsolatban.

Soha ezután már nem mernek kekeckedni.

2021. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
80%

"Pasikat zavarja, mi nők leszarjuk. Meg az ilyen pasikat is."


Eközben: - kérdést ír ki róla

- a nők teli vannak önkép zavarokkal a média miatt, csak az jár a fejükben hogyan feleljenek meg

- "t és mivel zavart engem mellkisebbìtő műtéten estem át." élő példa erre


Legalább ne tagadjátok magatok előtt az érzéseiteket, mert így nem tudtok fejlődni. Fogadjátok el, hogy érdekel, és fáj nektek ha nem vagytok szexik, és akkor van esélyetek elfogadni magatokat, tények letagadása helyett.


"Pasikat nem zavarja, minket nőket igen."

Ezt nem tudom nő írta e le, de ritkán látni ilyen őszinteséget. Grat neki.

2021. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%

7-esben NEM a Kérdező írta azt, amit első sorban írsz.

Nem szeretem a csúsztatásokat.


A 9-est én írtam.

2021. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
*az első sorban
2021. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagy mellekről volt-van szó, de nekem az AA-s melleim is lógnak. Ja igen, szültem és szoptattam két gyereket. Már nem zavar.
2021. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

egy sima egyszerű kérdés miatt ide jutottunk, amit kíváncsiságból tettem fel, puszta statisztika miatt :D


köszi, nem kell több válasz

2021. júl. 24. 09:23
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar a sajátom. C-s mellem van, és fogytam 15 kilót, eléggé megviselte. Utálom, hogy lóg, nagyon nem szeretem levenni a melltartót, sokszor szex közben is magamom hagyom.
2021. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
87%

"sokszor szex közben is magamom hagyom."

Ez a legrosszabb, amit tenni lehet, egy lógó mellel, szex közben eltakarni.. A pasi lehet oda meg vissza lenne érte, de még a melltől is elzárod.. Nem a lógó mell miatt lesz rossz a szex, hanem azért, mert nem vagy se te, se a partnered önfeledt... Átragasztod ár a komplexusod átkát... Nekem olyan nőm volt, aki nagyon érzékeny volt fizikailag, és alig lehetett hozzáérni. Borzalom volt.

2021. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szeretem 😋
2022. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!