Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férj keres 1 milliót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj keres 1 milliót a feleség 200.000-et?

Figyelt kérdés

Akkor a férj jogosan várja el a külön kasszát?

Azon az elven, hogy a felesége is tanulhatta volna azt a szakmát, amit a féje és a feleség is felküzdhette volna magát vezető poziba?


2021. júl. 26. 23:17
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
85%
Tekintve, hogy a házasság vagyonközösséget jelent, teljesen mindegy mennyit keres a 2 fél. Mindkét fizetés közös. Szóval, ha nincs házassági szerződés, akkor nincs olyan hogy külön kassza.
2021. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen férfival össze se jönnék, aki sajnálja tőlem a pénzt. Én úgy nőttem fel, hogy a szüleim közös kasszán élnek, az apám jóval többet keresett, mint az anyám, és soha nem sajnálta beadni a közösbe a pénzét. Férfiként jó érzés nézni, hogy a feleséged, aki amúgy is kevesebb fizetést kap azért, mert nőnek született, ki kell hogy számolja, hogy jön ki a hónap végén?
2021. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Noren1989 ***** válasza:
56%

Én is firtatom magàt a hàzassàgot 🤫🤭


Amúgy 21es korrektül leírta a dolgot. Ha apàt zavarja a dolog, akkor nem kellett volna összehàzasodni.


Viszont, megjegyzem, hogy eléggé típuskérdés, de nem mindig jön össze vele a nemek uszítàsa.

2021. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nem jogosan.

A feleseg viszont jogosan varja el h a ferje keressen ugy, hogy biztonsaggal lehessen gyereket vallalni vele.

Modern dumak meg egyenloseg ide vagy oda, az anyagi biztonsag megteremtese elsosorban meg mindig a ferfi feladata, es az is marad.

2021. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
10%
Elméletileg jogosan várja el, gyakorlatilag egy nőnek sem kell olyan férfi, akin nem élősködhet. A válaszokból ez egyértelműen kiderül.
2021. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
23%

Mindiiiiig a nőnek van igaza....

Amúgy a nők szoktak rugózni a fizetés kérdésen, frusztrálva érzik magukat, ha keveset keresnek.

Tudják jól magukról, hogy sutyerákok ilyen téren kivétel nélkül a férj pénztárcájában guberálni, de azért hisztiznek, ha fel merik hozni nekik.

Aztán még ők nőgyűlölőznek, ha a megannyi paraszt benyőgéseikre reagál valaki...

2021. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem lenne kivitelezhető.

Egyszer volt olyan párom aki 3x annyit keresett, mint én. Külön kasszán voltunk, bár érdekességképp ő nem adott bele a rezsibe, lakhatásba (nálam lakott). Mindig utazgatni akart, szinte minden hónapban. Habzsi-dőzsi, több napos wellness.. Fele-fele arányban fizetve. Volt hogy 80 ezret fizettem egy útra. Maradt 80-am egész hónapra, amiből fizessem a számlákat, kaját, mindent.. Ha menni akar még valahova akkor annak is a felét. (minden hétvégén ment volna)

Ha fizetett volna a rezsibe, akkor se lett volna sokkal jobb a helyzet..

Amúgy ő sima betanított munkás volt, csak haveri alapon lett jó pozicióra felvéve, magas fizuval. Nekem diplomás munkám volt kevés fizuval.

2021. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
15%
25-os nem eloskodes. Cserebe a hazimunka nagy resze a no dolga. Kolcsonos kiszolgalasa a masik fel igenyeinek.
2021. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha a pasinak ez annyira fontos, akkor felesleges volt olyan nőt elvenni, aki kevesebbet keres. Nem kell neki fizetnie mindent, de lehet nem a másik fél tehet róla, hogy csak ennyit kap. Ha pl szült közös gyereket és nem tudott előrelépni a munkahelyén, meg kiesett X időre, akkor nem kell leszólni.
2021. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
70%

Házasságban nincs különkassza.


"Azon az elven, hogy a felesége is tanulhatta volna azt a szakmát, amit a féje..."


Kötelező volt elvennie a nőt? Kétlem. Miért nem keresett egy hasonlóan kereső nőt.

2021. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!