Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szexibb a súlyfelesleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szexibb a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

1. Ha felsőtestre hízik a nő, tehát pocakos, általában nem karcsú a derék, de jó nagy mellei vannak

2. Ha alsótestre hízik, nagy husis combok, fenék, és a felsőtest marad karcsúbb

3. Ha arányosan oszlik el

4. Semmikor


2021. júl. 27. 08:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Semmikor.
2021. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%

5.


A csóróság nem külsőség. Vagy te megmondod mindenkiről ránézésre mennyi pénze van?

2021. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem túl pocakos, és jó nagy mellei vannak.
2021. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
#12 Na ez a helyzet... Anyám korán megözvegyült. Onnantól kezdve mindenkire rátapadt, előadta a nagyasszonyt. Bolondította a férfiakat... 1-2 jobb ruhája mindenkinek van, és az alapján senkinek nem esik le, hogy mi a helyzet. Kölcsönből éltünk, amikor ő konkrétan pénztárosként adta elő, hogy milyen jól keres, és milyen előkelő. Hazugság volt hazugság hátán. De én aztán nem szóltam bele, hogy ő mit csinál. Pénzes pasikat fogott ki mindig, akik elvittek minket ide-oda-amoda. Egy nagy szégyen volt az egész. Anyám mai napig egy szégyen, 50+osan is ezt csinálja. Felszed valakit, pénzt kunyerál, "életművészkedik", aztán továbbáll, ha megunta. Én már meguntam, szóval leléptem, az ő élete. Dunát lehetne rekeszteni vele, amennyi hazug, zsarnok ember van az interneten, meg mindenhol. Nagy szégyen.
2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

12

Arra értettem, hogy egy Nő elutasit egy férfit, mert csóró, akkor rögtön goldogger meg, külsőségre hajt, felszines, stb. Ha egy férfi utasít el egy Nőt azert, mert túlsúlyos, aaaaz rendben van, az nem felszines soha! Pedig ugyanaz a kettő

2021. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

15.


Tehát neked mindegy hogy néz ki a férfi ha nem csóró?

2021. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi utasít el egy Nőt azert, mert túlsúlyos, aaaaz rendben van, az nem felszines soha!


Férfiak is megkapják ezért, hogy felszinesek ne aggódj.

2021. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

16

Szapioszexualis vagyok, igy igen. Mindegy. Legyen ápolt, es igényes

2021. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"De egy rengő zsírpacni tényleg nem szép."

hogy a szó esztétikai értelmében szépnek nevezhető-e, abban én sem vagyok biztos

de hogy az ilyen hullámzó mozgástól egyből áll a farkam (és csak a nagy zsíros női fenék képes rá), az biztos

[link]

2021. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#19

A rengő mozgás hagyján, de ez a látvány🤢Mindegy nőként én örülök neki, ha nektek férfiaknak bármi bejön, legalább majd 45 évesen ilyen szottyadt seggel is izgulni fognak rám🤣

2021. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!