Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szexibb a súlyfelesleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szexibb a súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

1. Ha felsőtestre hízik a nő, tehát pocakos, általában nem karcsú a derék, de jó nagy mellei vannak

2. Ha alsótestre hízik, nagy husis combok, fenék, és a felsőtest marad karcsúbb

3. Ha arányosan oszlik el

4. Semmikor


2021. júl. 27. 08:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20.


Igazából csak egy szűk rétegnek jön ez be.

2021. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Mindegy nőként én örülök neki, ha nektek férfiaknak bármi bejön"

ki mondta, hogy bármi bejön? egyrészt sokfélék vagyunk sokféle ízléssel, másrészt személy szerint nekem a kis fenék egyáltalán nem jön be. szépnek szép, de csak kb. mint egy szobor - semmi izgatót nem találok benne.

ez a nagy fenék dolog meg valami ősidőkből származó hajlam lehet, amikor nem volt mindig kiszámíthatóan élelem, és a kis utódokat ínség idején is szoptatni kellett valamiből.

2021. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
19-nekem ettől max a kaja jön felfelé.
2021. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

jól van, hát nem lehetünk egyformák

egyébként tényleg van valami abban, amit 20-as írt, nekem valószínűleg nem kell paráznom, mit kezdek az asszonnyal, ha külsőleg kezdi az átlagos 40-es nőkre jellemző formákat ölteni

2021. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#22 a nagy fenék is tud szép lenni, én sem azt mondtam, hogy csak a kicsi lehet szép. Viszont van különbség az általad linkelt és egy női strandröplabda meccsen látható formás női fenekek között. Az utóbbi azért toronymagasan nyer.
2021. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!