Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak, nektek mennyire tetszenek a vaskosabb nők?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok lefogyni, legalábbis nagyon nehéz,tavaly sikerült felszednem ezt a többletet. Mozgással valamennyi lement, de érzem hogy huszonévesen sokkal könnyebb volt fogyni. Átlagosan 70 kg körül mozogtam régen, valamennyi felesleg akkor is volt,de jól néztem ki.

170 cm/87 kg

32 N



2021. jún. 27. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Számomra nem igazán a jelenlegi súlyod lenne porbléma, hanem - és ez most csúnya lesz - az, hogyha így ismerlek meg mi lesz később? 😕

Ismerkedéshez általában mindenki a legjobb formáját akarja hozni. Ha az ilyen, akkor mi lesz amikor belekényelmesedsz egy házasságba? 100 fölé fogsz menni?

Egy töltött csibére feláll, de egy háj golyóra már egyáltalán nem vágyom. Én ettől félnék. Ha megismerek egy most 170/50-60 kilós lányt, ő legfeljebb fölmegy addig, ahol most te vagy.

2021. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jo nagy tapintatlansagot ir az elso.

Mindenki ott tart ahol, nincsenek vegleges allaspontok, mindannyian valtozunk.. vilageletemben 50korul mozogtam 24-26 eves koromig.

Aztan most 33 evesen 90kg szöktem fel.

Dieta es rendszeres alapmozgassal , olvasgatva, probalgatva, lassan ugyerzem elindult fogyas. Jelenleg 85

Osszhangban erzem a kajat also felso edzest es bicikli aerob edzest.


Nem egyszeru es kelloen fakir vagyok csirke rizshez.

Massal nehezebb kcal tablazatot osszerakni.


Nők úgy szepek ahogy vannak. Teltebbek nőiesebb formát kepviselik, vekonyabbaknal pedig van az az alap hit hogy vekony nők szebbek/szepek, pedig önmagaban ettol nem lesznek jobbak masoknal..

2021. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
nagyon bejönnek 25 f
2021. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem az első válasznál nem jogos a lepontozás. Leírta korrektül, hogy ő mit gondol.

Akkor ezt pontozzátok le:

Nekem eddig csak "vaskosabb" nőim voltak, szépek is voltak, nem folytak ők se szét, de most már vékony nőre vágyok. Elegem van a lógó mellekből, abból, hogy nem tudnak lovagolni normálisan, hogy a pi.n.avágatuk akkora, mint egy ólajtó.

2021. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én is hasonló méretekkel bírok, bár attól nem biztos, hogy látványra is hasonlítunk.

Nem akarok általánosítani, csak a tapasztalatomat írom le. Én is 32 vagyok. Ez 1-3 évvel idősebb korosztály nekem mindig csak csalódast okozott ebben. Valahogy azt tapasztaltam mindig, hogy nekik volt ez probléma inkább. Valahogy a fiatalabbaknak is tetszettem, meg az 5-8 évvel idősebbeknek is. Nem tudom miért. A párom is 7 évvel idősebb.

Szerintem gázos egy jó részük, de másban is, azt vettem észre.

2021. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Négyes,én nem sértődök,nem pontozok,mert mindenkinek más jön be,viszont marhanagyot röhögtem!

:DD

2021. jún. 27. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez az I. fokú elhízás jele a BMI szerint. Nem tudni, hogyan nézel ki külalakra, de vannak személyek, akinél úgy oszlik el a súly, hogy inkább erős testalkatúnak néznek ki még ilyen súllyal is.

Nálam az átlagos-, vagy a vékonyak jönnek inkább be.

Az minden esetre értékelendő, hogy igyekszel változtatni a jelenlegi súlyhelyzeteden.

2021. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem lekövéreztek 58 kilósan is, nálam kövérebb férfi...

azt utálom hogy egyes egy kalap alá veszik a 70 kilósat a 120 kilóssal.

Meg ja igen biztosan zabál az illető, de ha vékonyságróll van szó, akkor rögtön jönnek a genetikával. Igen tudom, az élet igazságtalan, csak k-rvára elegem van belőle, hogy szarnak kell magamat érezni, miközben rendszeresen edzek + a németjuhászunkkal napi 5-10 km, nem eszem egy csomó dolgot mégis ducibb vagyok, mint a testvérem, aki meg 3x vacsorázik és nem mozog semmit. És persze biztosan én zabálok csokit, kenyeret (nem ehetek amúgy), én vagyok a vaskos, ő meg jaj szegény alig eszik látszik rajta, közben...

Tehát nem azzal van a bajom, hogy valakinek nem tetszik már+5 kiló sem, ez természetes, nekem is inkább a vékony nők tetszenének, ha férfi lennék. Hanem ez a rohadt hájgolyózás, okádék degradáló szövegek, amitől az ember egy darab szarnak érzi magát.

2021. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

8#

Ha nem értenél vele egyet, akkor nem is bántana. Akkor egyszerűen csak leperegne, és elintéznéd annyival,hogy "na ez is hülyeségeket beszél".

2021. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Lepontozhattok. Értem én, hogy tapintatlan amit írtam, meg degradáló, de az volt a kérdés, hogy mit gondolnak a 30 körüli férfiak.

29 vagyok és ezt gondolom őszintén.

Nem áll fel a fa***m bizonyos súly felett, mert nem egy nőt hanem egy amorf pacát látok magam előtt.


Mi ezzel a baj? Vagy nektek bármi belefér fordítva?

Nekem nincs bajom amúgy sok mindennel. Tetszenek a logós mellek, a nagy kilógó kisajkak, a nagy parizer mellbimbók. A telt nők is tetszenek, de azért 100 kiló körül 160-170 magassággal már van baj.

Nem szeretnék hurkákat félre hajtogatni egy szexhez. Nem tetszik, ha kutyában a hasa lejjebb lóg mint a melle. Nem tetszik a lapos zsíros segg.


Pontozzatok le, de mondjátok szépen ki mellé, hogy szívesen húztok fel egy hájredőt a pasin, hogy előbukanjon a farka.

2021. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!