Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen személy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen személy az életedben? Mennyi idő után léptél tovább?

Figyelt kérdés

3 éve megismertem egy lányt a munkahelyemen, akinek már akkor volt egy több éves kapcsolata, ami láthatóan nem működött jól. Elég hamar kiderült, hogy ugyanaz a hobbink, ami miatt egyre többet kerestük egymás társaságát. Kb.egy év alatt én teljesen beleszerettem, de nagyon sosem mutattam ki, mert tiszteletben tartottam, hogy kapcsolata van. Időközben egyszer majdnem szakítottak elvileg a srác függősége miatt, akkor azt hittem eljön az én időm, több közös ismerős is mondta, hogy nagyon összeillünk meg biztos, hogy a szakításuknak hozzám is köze van. Végül együtt maradtak és köztünk sokáig sima baráti viszony volt, aztán nem bírtam tovább és inkább kerestem egy másik munkahelyet. Néha a hobbink miatt találkoztunk és egyszer a legváratlanabb pillanatban azt mondta örül, hogy eljöttem a közös munkahelyünkről, mert kezdett belém zúgni és így könnyebb neki. Elmondtam, hogy én szerelemes vagyok belé, de elfogadtam anno, hogy a barátjával maradt. Örültem, hogy őszintén beszéltünk, de ennek is az lett a vége, hogy a barátja fontos neki és bár, vannak gondok köztük, de nem szakít vele. Ezután szépen lassan eltávolodtunk, már ő sem keresett és én se őt, mert úgy éreztem ezzel a beszélgetéssel ő "tiszta vizet öntött a pohárba", és lezárta a dolgot köztünk. Nem rég feleségül is ment a sráchoz. Mai napig rossz pedig 7 hónapja nem is beszéltünk, főleg akkor jön rám mikor valamelyik közös barátunk megemlíti valami miatt. Volt mostanában néhány randim, de valahogy nincs meg senkiben az, amit benne szerettem. Ott tartok, hogy jelenleg már iránta se érzek szerelmet, de mással sem akarok együtt lenni, mert egyik lány sem olyan, mint ő volt. Illetve senki társaságában nem érzem olyan jól magam, mint vele. Néha elgondolkozom, hogy szerethettem ennyire valakit, miközben néhány lopott érintésen (semmi komoly, csak vmiért összeért a kezünk néhány pillanatra vagy megpaskolta a vállamat stb) kívül semmi sem történt köztünk, leszámítva az órákon át tartó beszelgetéseket. Egyszerűen csak érzem, hogy ha nem lett volna a barátja akkor működött volna köztünk a dolog. Tudom, hogy sok a "volna". :)

Aki érzett már hasonlót mennyi idő után lépett tovább?

26/F


2021. júl. 28. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig elég volt pár hónap a nagy fellángolások, szerelmek után is, de igaz, hogy mindig jött valaki más, aki felkeltette az érdeklődésemet. Most hasonló szituban vagyok, mint te, mi is egy munkahelyen dolgozunk, valószínűleg emiatt is, de most egyszerűen semmit nem halványul az érzés bennem.. ő nagyon nagyon megfogott.. most nincs is más, aki esetleg érdekelne, pedig most nagyon jó lenne, mert kikészülök már. Szóval szerintem ismerkedj, ha nem is lesz nagy szerelem, de az új emberek kicsit el tudják róla terelni a gondolataidat talán.
2021. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Nagy dolog. Számtalan munkahelyi kapcsolatom volt. Dr sosem voltam ennyire töketlen. Mindet megszereztem. Még azt is aki férjnél volt, nem csak az eljegyzett élettársi viszonyban lévőt. Te fogalmatlan vagy az élethez is, nem hogy a szerelemhez! Azt sem tudod hogy mit/kit szeretsz! Legalább döntötted volna meg!
2021. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 jó neked, igaz én nő vagyok (#1), de veled akkor is valami probléma lehet, azok a pasik ilyenek, akiket gyerekkorukban nem szerettek a szüleik. Vagy iszonyatosan kisebbrendűségi komplexusod van. Szóval a baj inkább veled van, bár jelen helyzetemben kicsit irigylem a hozzááásodat, de hozzáteszem én se szoktam csak úgy bárkibe beleszeretni. De legalább vannak érzéseim.
2021. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!