Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt vagy máshol olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt vagy máshol olyan személy mostanság az életedben, akivel eddig még nem jött össze a randi/találkozó, pedig úgy volt, hogy össze fog?

Figyelt kérdés

Miért nem jött eddig össze és mit tennél azért, hogy ez megváltozzon?


Kort és nemet is írjatok.


2018. júl. 27. 21:39
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Én szeretnék lollypop93-al randizni. Szimpatikus válaszokat ad, de még nem jött össze.

Azért nem jött össze, mert még nem is tud róla.

2018. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont azon vagyok hogy ne jöjjön össze. Nem akarok randizni. A másik fél pedig bizakodik pedig nekem semmi kedvem kapcsolathoz...
2018. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van itt egy szimpatizánsom,de már van barátnőm.
2018. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt
2018. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mindent megtennék azért a lányért, tudja bele vagyok esve tetőtől-talpig (mióta ismerem 2 éve normális párkapcsolatom nincsen, sőt nem is igen volt más azóta) és valamennyire tudom hogy nála sem csak barátként könyvelt el, de van egy nem teljesen működő kapcsolata, egy valamiért marad nála, mert közelben van, legalábbis ezt érzem, tudom elég sz*@r dolog a távkapcsolat, de én érte kitartanék mellette. Az a legnagyobb baj tudom, hogy túl kell lépnem rajta, de valahogy zsigerben érzem, ő az az igazi akinél nem találhatok jobbat, millió lány közül nincs hozzá hasonló. Na de ez van
2018. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan nem jön össze, valami mindig közbecsúszik.... Hát ez van, biztosan megvan az oka...
2018. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

innen volt 5

mindegyik más és más oldalammal volt kompatibilis..bármelyiknek tudtam volna egy megfelelő "én" - t, de az meg nyűg


csak hát nem akarok ötöt úgyhogy lazítottuk a dolgot :)


meg gondolom attól, hogy ajnároznak még nem tuti, hogy lépni is mernek..


meg most nem is aktuális, jelenleg az idő pénz


F

2018. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!