Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány randi után szokás lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után szokás lefeküdni a pasival?

Figyelt kérdés
Az exemmel vesztettem el a szüzességem, vele eléggé furcsa kapcsolatom volt, és most lehet hogy lesz egy új pasim (ő se szűz már), csak emiatt nem tudom, hány alkalom után illik lefeküdni a pasival, ha komoly kapcsolatot akarok, és ne nézzen könnyűvérű lánynak, de apácának sem? Mondjuk ha 2.-3. randi esetén már megvolt a csók.
2008. dec. 9. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal 1 hónap után feküdtem le addig csak tesztelgettem hogy részéről is komoly-e vagy csak ....
2008. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

nem is ertem, hogy mit kerdezed...ha azt irod, hogy "most LEHET hogy lesz egy uj pasim"...szoval meg nem is jartok de mar azt kerded, h mikor fekudjetek le....es mi ha masodik harmadik randin megvolt a csok?a negyediken mar le kell fekudni?...ja ertem persze, nehogy apáca style-nak nezzen ki mi?...no eszem megall..

Várjál meg!

2008. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint 3 hónapot vártam...Igaz vele veszítettem el a szüzességem. Ha tud várni, valószínűleg komolyan gondolja a kapcsolatot. Ha nem, akkor csak arra kellesz. Ennyire egyszerű.
2008. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónap után feküdtem le vele...mind a ketten akkor veszítettük el a szüzességünket! És ha ennyit várt rám akk valószínű szeret! Ha rád is vár ennyit akk van v.mi...XDDD
2008. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De pont ez itt a lényeg, hogy már nem vagyunk szüzek, az elsőnél énis több hónapot vártam, de ő lesz az első akivel erre már nincs szükség! Olyanok válaszoljanak akiknek már több kapcsolatuk volt. Köszi.
2008. dec. 9. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én 10 nap után feküdtem le a barátommal 22évesen,nem szüzen.Ma már 25 évesen ő a férjem:-)
2008. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

3 éve én egy olasz szàrmazàsu meglehetösen intelligens férfitöl kérdeztem ugyanezt,làny létemre.

Szerinte ne az elsö honapban,nem az elsö 4-5 alkalommal.

Azt mondta,ha egy féfrinek kellesz,nemcsak a testedért,biztos hogy nem egy évet,de legalàbb 2-3 honapot képes vàrni,mert nem az az elsö hogy egymàs testét ismerjük meg,hanem egymàs tulajdonsàgait.

Akkoriban volt egy friss kapcsolatom,ezért kértem tanàcsot.

Nos nagyon.nagyon ehéz volt türtöztetni magam,komolyan mondom legszivesebben az elsö 3 talàlkozàs utàn megakartam probàlni vele aludni,de mindig eszembe jutott a tanàcs(föleg hogy egy férfitöl,és nem baràtnöktöl kaptam)

Nos vàrtam,és nem bàntam meg:)

Ma màr babàt vàrok ugyanattol a férfitöl,és még mindig ha visszaforditanàm az idöt,ugyanugy kivàrnàm a minimum 2 honapot

2008. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ, mennyit szoktatok együtt lenni, mennyire ismeritek már egymást...Én általában egy hónap után jutok el oda, hogy oké, akkor mostmár megvan a bizalom, a szeretet, mehet! Persze, ha úgy alakul. Jah és első éjszakán soha!!! nincs szex. Szeretek csak úgy együtt aludni, simogatás, édes csókok...

Tudom, ez gonoszul hangzik, de a ffiak se panaszkodtak még :)

2008. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig négy pasim volt.


Az elsővel 3 hónapot vártam, 1 évig tartott (de ugye ez nem érdekes, lévén első).

A másodikkal rögtön lefeküdtem, több mint két évig együtt voltunk, és csak a túlzott ragaszkodás és a 24/7 együttlét miatt nem tovább.

A harmadik sráccal csak 2,5 hónap után tettem meg, akkor is csak petting volt. 4 hónapig tartott csupán.

A mostani barátommal az első randin csókolóztam, a másodikon petting, a harmadikon szex, és szerintem soha többé nem kell ilyenen agyalnom, mert együtt éljük majd le az életünket.

2008. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
66%
Fiú vagyok, volt már néhány kapcsolatom, a tartósakban mindig nagyon korán szexre került a sor, ahol vártunk vele ott nem lett semmi komoly. Fontos a szex, felesleges sokat várni vele, ha nem megy nem lesz jó a kapcsolat. Ha nem kívánod se lesz jó a kapcsolat, minél előbb felszabadultan tudsz vele lenni annál jobb.
2008. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!