Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány randi után szokás lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után szokás lefeküdni a pasival?

Figyelt kérdés
Az exemmel vesztettem el a szüzességem, vele eléggé furcsa kapcsolatom volt, és most lehet hogy lesz egy új pasim (ő se szűz már), csak emiatt nem tudom, hány alkalom után illik lefeküdni a pasival, ha komoly kapcsolatot akarok, és ne nézzen könnyűvérű lánynak, de apácának sem? Mondjuk ha 2.-3. randi esetén már megvolt a csók.
2008. dec. 9. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
213 nap és 4 óra után. Szívesen.
2008. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
79%

hááát nekem eddig 3barátom volt..

az elsővel 1év után feküdtem le...

a másodika 1 hónap után

és a mostanival 1hét után...és nem bántam meg,már 3hónapja 1ütt vagyunk,és minden nagyon jól alakul:)

2008. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel egy rockkoncerten ismerkedtünk meg. Félig beállva tántorogtunk az ő lakásába és ott megtörtént. Azóta is együtt vagyunk, és nekem is az a tapasztalatom, hogy a tartós kapcsolatoknál a szex korán napirendre kerül. Jó szex nélkül nincs kapcsolat felesleges várni vele. Persze ha 14-15 éves vagy, nem biztos, hogy ez a jó megoldás, de nincs olyan válasz, hogy illik nem illik. Amikor úgy érzed és kész.
2008. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezt érezni fogod, ha heti 1x randiztok, szerintem várj a 4. vagy 5. randiig. Mindenesetre ha a srác nem sietteti 2 hónap járás után sem, akkor sztem lefeküdhetsz vele.
2009. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!