Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben.?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben.?

Figyelt kérdés

Két kislányunk halála után párom olyan szinten az alkohol rabjává vált, hogy el lopta a pénzt amit sírkőre raktam félre (ő tudta, hogy arra van elrakva, mert szóltam neki).

Miközben én friss császárral voltam itthon, ő az egyik barátnőmnek hitt egyeddel találkozgatott a hátam mögött.

Végül sikerült ezt megbeszélnem vele, azóta nem iszik és nem találkozott azzal a lánnyal. Nem tudom, hogy volt e köztük valami vagy sem.

Viszont egy megérzésemre hallgatva ma át néztem a telefonját és ott azt láttam, hogy beszélget más nőkkel.

Már nem akarom vele folytatni, de ő ezt nem érti meg. Túl reagálom ezt a dolgot?



2021. júl. 31. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szrni, hogy nem érti meg. Ott kell hagyni, nem megértetni bármit is.
2021. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Nem is értem számodra ez miért nem egyértelmű.
2021. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolgokon mentetek keresztül ketten.

Próbálj meg mégegyszer leülni vele, és tisztázni a szabályokat, elveket. Előtte szedd össze magadban, hogy mit szeretnél átbeszélni.


Ha a megbeszélés után se történik változás, akkor sajnálatos, de nem tud a párosotok tovább együtt kitartani, ezért bölcsebb szétmennetek.

Szerintem ez az aranyközépút.

2021. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!