Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennél a helyemben? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Van barátom pár hónapja aki nagyon szeret engem. Én is szeretem őt,de nem vagyok és nem is voltam elvakultan szerelmes belé. Ő hihetetlenül megbízható,kedves férfi..Tényleg nehezen tudnék panaszkodni róla,mert nincs mit,ha bármi bajom van azonnal észreveszi és tesz ellene.


De még a barátom előtt megismertem valakit akinek akkor nagyon komoly kapcsolata volt,több éves,gondolkoztak eljegyzésen stb... és ezért nem is közeledtünk egymáshoz. Viszont nagyon erős vonzalom volt közöttünk az biztos,bár csak a tekintetéből és néhány bókjából gondolom ezt így utólag.

Eltelt pár hónap és megkeresett,hogy el akar hívni randira. (ja és közben szakítottak.) Elutasítottam,de nem állt le. És egyre inkább kétségbe estem,a szavai elrabolnak... Azóta még sok egyéb dolgot is meg tudtam róla..nagyon tehetséges sok dologban.Külön nekem készített egy meglepetést is..nagyon romantikus alkat,mint én

azt érzem szerelmes vagyok majdnem..vagyis könnyen lehetnék. És vonz ez a férfi nagyon. Azt veszem észre,hogy rajta jár az agyam sokszor.


Közben meg nem hiszem el,hogy lehetek ilyen "szerencsétlen",hogy 2 tökéletes férfit találtam és pont mindkettő most akar engem. Furcsa az élet,nem tudom mit lépjek. A mostani baártom nem akarom eldobni,nem érdemlné ezt...aki alakulhatna meg kíváncsivá tett. Baj ha találkozom vele? Ettől vajon megnyugszom vagy pont nagyobb port kavarok?


2020. jan. 21. 08:25
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
63%
Ha olyan nagyon érdekelted volna, akkor eldobta volna az akkori barátnőjét érted! Érted? Most, hogy nincs neki így persze, hogy felkeres, mert érezte, hogy ugranál érte, ha csattintana. Most szépen bekavar a kapcsolatodba hisz már azon rágódsz, hogy mi lenne ha...
2020. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szóval a barátod háta mögött randizol egy másik vadidegen pasival mert beeestél? Hát elég gáz. Oké hogy tetszik az idegen de mit adna neked amit a párod nem? Az újdonságon kívül? Jegyezd meg hogy az akit a kapcsolatában el lehet csábítani az a bűnös nem aki csábít. Neked kell elhajtanod ha nem akarsz szerető lenni. Meg kétkapura játszani. Úgyis a többedik randin lefeküdnél vele. Koptasd le amíg nem szakítasz a pároddal. Ennyi tisztelet megilleti őt is.
2020. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
56%

Na nézzük szép sorjàban.


Mi a helyes? Helyes az lenne, ha elmondanàd a mostani fricidnek, hogy màsért jobban odavagy, elviseled, hogy leqrvàz, merthàt mégiscsak az vagy.


Mit tennék a helyedben? Azt, ami helyes. Illetve megjegyezném, hogy én speciel nem kerülök ilyen helyzetbe. #lojalitàs.


Mit tegyél? Úgyis azt fogod tenni, amit te helyesnek gondolsz, ergo 85% valószínűséggel csak akkor hajtod el a mostanit, ha a következő frici màr csőre töltve àll a hàlótokban.


Javaslom, hogy gondold àt, fordított helyzetben hogyan érintene a dolog.

2020. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez nem könnyű helyzet. Add meg magadnak meg a srácnak a lehetőséget, menj el a randira. Ez még semmit sem jelent, de kicsit megismered, és tisztábban fogsz látni, mit (kit) szeretnél.
2020. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
#4 eszedbe ne jusson...
2020. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Értesítsd a barátodat is, hogy annyira tökéletes, hogy félre fogsz k*rni.
2020. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem kell vérszemet kapni. Miért mindig olyan kommentek jönnek egy ilyen kérdésnél,hogy jaj tuti félre k**rsz?? Én ha ezt tenném akkor szakítanék... ez nem kérdés és nem is ez volt a kérdés. Hiszen,ha ezt megtenném vagy már ezen agyalnék akkor tudnám a választ,hogy ki is kell nekem biztosan.


Szerintem meg normális,hogy amikor házasodni készült nem dobta el a csajt..ráadsául én nem is adtam neki a jeleket,egyáltalán nem másztam rá,teljesen normálisan viszonyultunk egymáshoz. Egyszerűen csak éreztem,hogy vonzódik hozzám,és én is így voltam vele..


Ma kicsit másképp láttam a barátomat. és kezdek rájönni,hogy talán ő is csak azt hiszi,hogy szeret engem,közben meg nem . Vagy nem tudom,de furcsán vislkedik.Persze lehet csak én ragasztom át rá..


Úgy döntöttem talalálkozok vele. Legalább ez eldönti ,hogy van még valós vonzalom,bizsergés vagy már csak a múlt... ezek alapján meg remélem,hogy fogok tudni dönteni..Simán lehet,hogy már nem is éreznénk azt mint régen. Ha pedig igen akkor nem kérdés..

2020. jan. 21. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen baj ha találkozol vele!

Akkor találkozz ha már lezàrtad a mostani barátoddal!

2020. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem itt mindenki ennyire tökéletes ember,hogy egy találkozás miatt rögtön dobjuk el a kapcsolatunkat? Holott a mai világban igencsak félre dugdosnak az emberek,megcsalják egymást. Én még mondhatni semmi rosszat nem teszek,hiszen csak találkozok valakivel. Eddig nem tlaálkoztam senkivel és nem is tervezek másokat. Ő csak valaki a múltból akivel valószínűleg összejöttem volna,ha nincs akkor barátnője. Tudnom kell,hogy ki illikhozzám jobban,hogy kivel lehet nyugodtan kapcsolatban. Nem vagyok házas,hogy totálisan le legyek láncolva. Még csak párkapcsolatom van,ez nem egy eskü tétel,itt még bármior ki lehet lépni..
2020. jan. 21. 19:47
 10/12 Noren1989 ***** válasza:
74%

Épp ez a probléma, Babóca, hogy neked egy randi belefér egy találka mellett...


Emiatt is javasoltuk, hogy inkább ne húzd a mostani frici életét feleslegesen.

A régi bármikor bedumálja magát a bugyidba, most, ahogy még mondtad, nem láncoltad le magad, választhatsz, hogy szimpla szakítás lesz, vagy a férjedet csalod meg később.


Igazán nincs mit, továbbra is javaslom, hogy gondold át fordított szemszögből.


Písz.

2020. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!