Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? (családcentrikus nők válasza érdekel)

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt (26N-33F) Tökéletesen kijövünk egymással,megért teljesen,szeretjük egymást.Minden titkomat ismeri és elfogad. Viszont én minél előbb szeretnék elköteleződni,házasság,gyerek. Vele ezt el tudom képzelni ás ő is velem,de ő 3-4 évet akar még várni. Ráadásul jelenleg anyagilag ő egyátalán nem tudná ezt finanszírozni.

Kétlekedek,hogy 1, valaha előrébb fog lépni anyagilag? 2,tényleg el akar venni 2-3 év múlva? 3,tényleg akar gyereket?


És akkor itt van másik oldalt egy srác 30 éves, ő is nagyon vágyik már egy családra.Ez minden vágya kb. Kedves,érzelmes,erős a vonzalom kettőnk között,ő anyagilag is készen áll rá,kb azonnal egy éven belül elköteleződne..


Őrlődöm ,hogy várjak a mostani páromra a bizonytalanságban vagy inkább szakítsak vele és kezdjek új kapcsolatot a másik fiúval akivel biztos a jövő?


2019. dec. 25. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

1. Semmi sem biztos. A pénzrendszer bármikor összeomolhat, fedezet nincs semmire jóformán. A másik srác lazán kidobhat a gyere után is.

2. Te nem szereted a partneredet, mert anyagi alapon gondolkodsz, és rá szeretnéd erőltetni a saját vágyaidat, attól függetlenül, hogy ő mit szeretne. Egyenesen le kéne ülni vele beszélni, hogy vannak-e tervei veled a közeljövőben, vagy nincsenek, mert akkor te befejezed ezt?! Nem, ehelyett a háta mögött kattogsz és ismerkedsz mással. Gondolom már le is vagy qúrva.

3. Gusztustalan a mentalitásod.

2019. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andi80018 ***** válasza:
93%
Őőőő, miért, van a pakliban egy "biztonsági" pali? :-D Honnan tudod, hogy ha pl mást választasz, azzal tökéletes életed lesz és boldog? Egyébként én megértem a párod, hogy nézi az anyagiakat, és még 29-30 évesen nem vagy lemaradva. Igazából olyan, mintha neked mindegy lenne, kivel vagy együtt, csak csináljon neked gyereket. Mivel senki se jövőbe látó, nem is tudja neked senki se megmondani, mi lesz pl 5 év múlva! :-)
2019. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem bizonytalanság. Fél éves kapcsolatba nem házasodunk, nem vállalunk gyereket!!! Nem is ismeritek meg egymást ennyi idő alatt, még a 2-3 év is baromi meredek.

Ne mondja már valaki, hogy ő családcentrikus ha annyi esze sincsen, hogy nem egy full ismeretlennel köti össze az életét és vállal gyereket. Aki gond nélkül dobja a párját csak mert nem csinál neki fél év után gyereket valami kapuzárási pánikos paliért aki ugyan annyira felelőtlen és nem képes kivárni azt a 4-5 évet amíg megismerik egymást...

2019. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Andi80018 ***** válasza:
100%
Jaa, most láttam ez a fél évet. Hát még jó, hogy fél év elteltével minden klappol:-D Szegény palit ne ijesztd már el! :-D
2019. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Én a másikat választanám...
2019. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andi80018 ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha úgy látod, hogy a másik emberrel több a közös cél, akkor válaszd őt. Nem értem egyébként, párhuzamosan vagy együtt mind a kettővel, vagy ezt a másodikat honnan ismered annyira jól, hogy te már egy éven belül szülnél neki? :-D
2019. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Válaszd a másikat és csapjatok a lovak közé!
2019. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Katasztrófa amit írsz. Ez nem családcentrikusság, abban is kételkedek, hogy egy párkapcsolatra éretten tudsz tekinteni ezzel a gondolkodással. Sajnálom a barátodat, akit még nem is ismersz, ő meg főleg nem téged.
2019. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyből gyerek? Egy ismeretlennek, aki készen áll anyagilag vagy egy fél éves kapcsolatba? Te normális vagy amúgy?
2019. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2019. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!