Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok lányok? /F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok lányok? /F

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot még nem szeretnék, viszont szeretnék egy olyan barátság extrákkal kapcsolatot, ahol a nő valamilyen szinten “birtokol” engem, és pl más csajokkal nem is ismerkedhetek amíg tart ez a kapcsolat, illetve rendszeresen számon lennék kérve, hogy mit csináltam aznap, stb..


És ugyanolyan hűségesnek kellene lennem mint egy rendes kapcsolatban, csak annyi különbséggel hogy itt nem lennének olyan kötöttségek és bármelyikünk szólna, abbahagynánk.


Valamiért nagyon bejön ez, hogy a kapcsolatban valamilyen szabályt kell követnem és kicsit korlátozva illetve számonkérve vagyok ilyen dolgokról.


Nektek mi erről a véleményetek lányok? Csinálnátok?


2021. aug. 1. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nősülj meg és pipa.
2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell papucs....
2021. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Én is ilyet keresek. Jól összefoglaltad.

L

2021. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi kedvem nem lenne napi szinten szamonkerni egy csavot, akivel kb csak osszejarogatol szexelni.

az a resze okes, hogy masokkal nem ismerkedsz, de nekem ez a folerendelt szamonkerosni nem jon be.

2021. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen kell minden nap termeszetesen nem ugy ertettem. Leginkabb csak arrol, hogy megbizonyosodj rola hogy tenyleg nem szexel masokkal. Es max a talikon
2021. aug. 1. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
keress egy birtokló dominánsabb nőt
2021. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Szeretsz kicsit alárendelt lenni. Ez teljesen normális :)
2021. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet most izgalmasan hangzik, de ha tényleg valóság lesz és mindig el lennél szánoltatva, hidd el nem örülnél neki és besokallnál.

Igaz a másik véglet sem jó, amikor olyan szinten szarik rád a másik, hogy gyakorlatilag nem is kérdez tőled soha semmit. N

2021. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!