Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban vagyok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban vagyok egy lánnyal, akivel egyszer lefeküdtünk, de ő tudja hogy én nem akarok tőle semmit. Erre pénteken lefeküdtem az egyik barátnőjével? leírásban

Figyelt kérdés

Nem olyan régen lefeküdtem ezzel a lánnyal, akinek én bejövök, de nekem ő nem, csak mint barát és ezt tudja is, azóta megbeszéltük. Nos, pénteken egy buli után lefeküdtem az egyik legjobb barátnőjével. Kicsit kellemetlen a szituáció.

Az a kérdés, hogy nekem ezt el kell mondanom ennek a lány barátnőmnek? Mert a 2 lány már megbeszélte ezt...Csak tőlem is tudnia kéne a lánynak, vagy ez így oké hogy a két lány megbeszélte?

Annyira nem vagyunk jóba a csajjal, néha-néha rám ír, de találkozni nem szoktunk csak ha összefutunk valahol.


2021. aug. 2. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Mit akarsz elmondani, ha már tudja? Nem vagytok kapcsolatban, nem tartozol neki magyarázattal.
2021. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinalj semmit.
2021. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell elmondanod. Nem vagytok olyan jó barátok.
2021. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem jön be, minek feküdtél le vele egyáltalán?
2021. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
most baratnod vagy ‘annyira nem vagytok joban’?? most nem jon be vagy bejon? ha nem, akkor minek szexelsz vele? ez az egesz egy 14 eves kepzelgesenek tunik, katyvasz.
2021. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én sosem feküdtem le olyan pasival, aki nekem nem jött be. Neked is mindegy, csak bedughasd valahová. 👏
2021. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha kínálkozott a lehetőség, akkor csak nem hagyom ki. Mindketten akartuk akkor, senkire se volt ráerőltetve semmi.

#5-nek: barátnő=egy lány barátom, nem olyan értelemben barátnő hogy a csajom

2021. aug. 3. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!