Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rühellem a bátyám barátnőjét!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rühellem a bátyám barátnőjét! Egyszerűen kiráz tőle a hideg. Ráadásul láttam, amikor megcsalta a bátyámat. De hiába akarok neki róla bármit mondani, nem hallgat meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már több mint 2,5 éve vannak együtt, csak miattam nem mutatta be eddig otthon, mert tudja milyen vagyok.Bő négy hónappal ezelőtt hozta először haza. Nekem már akkor nem volt a lány szimpatikus. Ő 19, a bátyám 23 éves.Egyszerűen számomra unszinpatikus. Én rengeteget vagyok, már csak voltam együtt a bátyámmal, mindent mindig megosztottunk egymással, tudtuk egymás titkait meg mindent. Mióta van ez a csaj igazából örülök ha egy héten egyszer látom.Jó, ez is zavar többek közt, meg az hogy kis plázap.csa, anyuka kedvence mindenem megvan fajta. És folyamatosan jópofizna velem. Voltak ellene már merényleteim, miután a bátyám tudtára adtam hogy én igen is rühellem. Sós kakaót itattam vele, bebarnítókrémeztettem vele az arcát, és hasonló dolgok. Ez végett nem is vagyok jóban már a bátyámmal se, de én elűzöm, az hót ziher. Voltam lent bulizni, ahol a nője is lent volt.És tisztán láttam amikor smárolt valakivel,aztán nem is láttam már többet a bulin, vajon hova mehetettek. Amikor mondtam volna a bátyámnak, és elkezdtem hogy a Re...már nem is érdekelte, meg mondta hogy hagyjam már mit szivatom, álljak le. De tuti ő volt az...És nekem ezt el kell neki mondanom valahogy, nekem mind1 hogy, ez a kis k.rva húzzon el az életünkből.Nem tudom hogyan mondhatnám el neki? 19/L
2011. jan. 15. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

milyen szemét kis dög itt valaki :D oh ezt értsd a lehető legjobb értelembe :D hogy sikerült rá venni a barnító krémre ennyire sötét a csaj ?:D am: hang/videó felvétel ?:D


19F

2011. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kérd meg 1ik haverod h hajtson rá :D aztán mehet a forgatás :D


19F

2011. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Féltékeny vagy a bátyádra, mert már nem foglalkozik veled annyit, mint ezelőtt. Meg kell értened, hogy szereti a lányt és kész. Nem tudom mit szólnál, ha a te pasiddal lenne ugyanígy a tesód.
2011. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem érdekelne...Amúgy nem sötét, én cseréltem ki az arckrémet a barnítókrémre, csak az a baj hogy nem hatott annyira. Na mind1...Nem értem meg hogy szereti, mert én rühellem. Majd akit szeretek azt szeretheti, és majd békén is hagyom.
2011. jan. 15. 19:14
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Nemsemmi, iszonyú szimpatikus csaj vagy, végre valaki, aki a tettek embere, ez a barnítókrém és sós kakaó haláli :D

Írd le a bátyádnak egy levélben mi történt,úgyis addig addig nyúzza a kíváncsiság, hogy elolvassa.

2011. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálom...

Csak mekkora cink lenne ha mondjuk benléztem a csajt:D

De mind1, legalább ezzel is keresztbeteszek neki....

2011. jan. 15. 19:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyerekes vagy, meg is érdemled, hogy ne hallgasson végig.
2011. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem gyerekes vagyok, utálom!!!!
2011. jan. 15. 19:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki teszel keresztbe. Nem értenék veled egyet, ha nem írtad volna le, hogy megcsalta a bátyádat. Ez kb. megalázás, és én sem tűrném el, hogy a testvéremet bárki megalázza.
2011. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nem értem meg hogy szereti, mert én rühellem. Majd akit szeretek azt szeretheti, és majd békén is hagyom." - ezzel tökéletesen minősítetted mekkora egy sz@rházi ember vagy.
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!