Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit lassan haladunk, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit lassan haladunk, lehet hogy komolytalan "kapcsolatot" szeretne ?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztunk ( hozzá teszem 7 év után lettem szingli ,kb 6 hónapja,nagyon kiestem a randikbòl,18 évesen jöttem össze a párommal akivel nemrég szakitottunk )

Tehát párszor találkoztunk ,de mindig én kezdeményezek szinte beszélgetést Messengeren. Én terelem oda a szót ,hogy igyunk valamit vagy találkozzunk.

Viszont mindig örül nekem ,olyan mintha nem merne elhivni. Pedig egyértelműen jelzem felé ,hogy tetszik nekem.

De jó lenne tudni mit szeretne vagy hol tart ezekben jelenleg ,nekem a laza is jó ,de már hiányzik egy kis férfi társaság, olyan értelemben is. 😅

De annyiszor nem találkoztunk még,hogy erre rá kèrdezhessek .

Talán azt tartom jó pontnak ,hogy mesélt rólam a barátainak . De jó lenne mozdulni valamerre ,mert egy helyben fura . Vagy ez ilyen lassan működik?


2021. aug. 2. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig nem keres? Milyen gyakran irsz neki?
2021. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt szerintem így nehéz megmondani. Több részlet kéne, róla, a szituról stb. Én mióta "felnőtt"ebb vagyok, úgy állok hozzá, (bár én komoly kapcsolatokra megyek), hogy az elején tisztázni kell őszintén, mik az elvárások-igények, elképzelések, hogy nehogy sértődés, bántódás legyen belőle. Ha bármiféle kapcsolat lesz, akkor teljesen megkívánja maga után az őszinteséget és a nyitottságot, nem? :D
2021. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad úgy érezni, hogy futsz utána? Ha előjön benned ez az érzés, az már régen rossz.
2021. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ,az a futok utána érzés nincs ,nem érzem , csináltam pár évig , ha azt érzem menekülőre fogom ☺️
2021. aug. 2. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát nem érzem ,hogy futok ,de azt sem hogy olyan hu de nagyon érdeklem. Nemtudom hogy fogalmazzam meg,mert nagyon kedves velem és úgy látom jól érzi magát velem.

Csak valahogy fura érzésem van. Viszont ma sokat gondolkoztam ezen és talán azért érzem úgy hogy nem érdeklem ,mert megszoktam H az exem éjjel nappal keresett. És pont ez az egészséges ,nem az ,amit az exem művelt .

2021. aug. 2. 19:58
 6/9 A kérdező kommentje:
1, ha dolgozik akkor 1-2 óránkènt ír kb ,vagy én neki , vegyes.
2021. aug. 2. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Vannak olyan emberek, akik attól, hogy nem keresnek folyamatosan, még szeretnek. Kicsit próbáld így nézni a dolgokat. Meg aztán, ami fokozatosan alakul ki,nah, az az igazi.
2021. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha úgy jön ki a lépés, tőle próbáld megkérdezni, hogy hányadán álltok.
2021. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves? Miert ne lehetne az elejen tisztani? Ha mert veled talalkozni tobbszor, kizart, hogy ne merjen keresni, se elhivni.


Nekem ugy tunik, ez az, aki eluti veled azt az idejet, ami ures, de beszelni nem fogtok ugy rola, mert ahhoz nem eleg egyenes.

2021. aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!