Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz dolog lenne ilyen szöveggel odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy azt mondom neki, hogy nagyon csinos és szimpatikus lánynak tűnsz.Szerintetek gáz dolog lenne?Vagy lehet unalmas tartana?

2021. aug. 2. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinos, szimpatikus lánynak tűnsz, szívesen megismernélek, van kedved valamikor meginni egy KV.t? Esetleg elvihetlek vacsorázni?


Ez mar ugy jobb....

2021. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Szerintem ez így elsőre sok, főleg minden előzmény nélkül. Legalábbis fiúként így látom.

Valami hétköznapibb, beszélgetést elindító megszólítás jobb lenne, attól függ milyen szituációban vagytok és hol.

2021. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annyival egeszitenem ki a másodikat, hogy szerintem a kaveig még jó. A többi nem kell.


Én mindig kávézni hívom el a lányokat, hasonló módon, többnyire sikeresen.

2021. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van. Amit te írtál, arra max annyit mondanék, hogy "köszi" és mennék a dolgomra.
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

Ha valakit kávézni hívok, az nem tűnik szimpatikusnak! Az szimpatikus! De hogy ti hol, és mit tanultatok az iskolában nem tudom.


Kezét csókolom kaphatnék egy pohár vizet, mert már 3 napja nem ettem, és azt sem tudom hol alszom! /hátha megszán/

2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!