Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze tudnátok jönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnátok jönni olyan nővel/férfival, aki elvált, vagy özvegy?

Figyelt kérdés
Engem nem érint a téma, csak ismerősökkel szoktunk erről beszélni, eléggé megoszlanak a vélemények.

2021. aug. 4. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Ha van(nak) gyereke(i), akkor nem.
Ha elvált, és van(nak) gyereke(i), akkor nem, mert valami mindig köti a volt párjához. Ha özvegy, akkor gyerek(ek) mellett is összejönnék vele.
Elválttal nem, özveggyel igen. (Gyerekektől függetlenül.)
Özveggyel nem, elválttal igen. (Gyerekektől függetlenül.)
Nem.
Egyéb.
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Egyikkel sem jönnék össze. Az elvált esélyesen mérges, és csalódott a másik nemben, és csak egy kis szexre használna aztán eldobna. Az özvegy is kihasználna, csak ő picit másért, nem lennék búfelejtő pótlék senkinek.

Elméletben válaszoltam csak, mivel házasságban élek. De nem, ha egyedülálló lennék, akkor se jönnék össze egyikükkel sem. Alapelvem, hogy Szinglikênt is csak olyannal randiztam/ jöttem össze, aki sose volt házas és nincs gyereke sem.

2021. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha már túlvan rajta, osszejonnek vele. Ha még nem heverte ki, ugyanúgy nem jönnék vele össze, ahogy egy sima szakítás után lévő emberrel sem.
2021. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Minden további nélkül, az ember érdekel a személyisége, nem az hogy korábban volt egy rossz kapcsolata ami házasságig futott, de utána felbomlott. Ha ez zavar akkor szűz nőket keress akinek semmilyen exe nincs.
2021. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne?


Vannak akik házasság nélkül élnek együtt 10-20 évig és szakítanak. A "válás" csupán annyival másabb, hogy k**úrvasok papírmunka.

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Talán.
2021. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as, direkt írtam, hogy engem nem érint (házas is vagyok egyébként, úgyhogy én nem akarok ismerkedni), hanem csak ismerősökkel beszéltünk már erről, és ahányan vagyunk, annyiféle véleményünk van erről, csak gondoltam, itt is megkérdezem. Mielőtt tanácsokat akarsz adni, olvasd el a kérdés után a megjegyzést, kiegészítést is!

Többieknek ment a zöld.

2021. aug. 5. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!