Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Özvegy lettem 25 évesen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegy lettem 25 évesen, hogy lehet ezt kibirni?

Figyelt kérdés

Nincs sorstarsam a közelben.. Idős nők mondják tudják min megyek át. Pedig úgy érzem ez nem igaz. Ők idősen vesztették el a ferjuket. Együtt neveltek gyerekeket..

Én meg itt maradtam egy 3 evéssel, férj, segítség, szerelem nélkül.

Annyira hiányzik.. Es nemtudom hogy leszek e képes bűntudat nélkül mosolyogni, flortolni, bárhova elmenni, jól érezni magam..

Fél éve ment el, de még mindig nem tudtam feldolgozni.


A barátaim hívtak mindenhova.. Most telefonon tartjuk a kapcsolatot és egy barátommal együtt járunk heti 2x biciklizni mostanában..

De itt a vírus és úgy érzem én vagyok a legszerencsétlenebb.

Nagy kertes ház... Egymagamra, minden egyedül csinálok, és a kisfiam mai napig keresi az apját. ☹️


2020. ápr. 5. 17:50
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
80%
Nagyon sajnálom, mi történt a férjeddel?
2020. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom de most nagyon szomorú lettem :(
2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez szívás. Ne legyél ennyire szigorú magadhoz, ez nem egy nagyi elvesztése, amire fel lehet készülni emberi számítás szerint. Hagyj időt a gyászra (hapsizás kapcsán értendő) a barátokkal továbbra is tartsd a kapcsolatot.
2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Erre sajnos nem lehet mit mondani. Majd telnek a hónapok, az évek és könnyebb lesz mindkettőtöknek...
2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg volt. Inzulin függő. De sajnos nem vette komolyan, ez az igazság, én meg nem tudtam hatni rá.. fel évvel a halála előtt le lett vágva a lába, és a veseje is oda lett..transzplantáció kellett volna, de nem bírta ki addig.


Mai napig nemtudom felfogni, hogy ilyen fiatalon haljon meg valaki cukorbetegsegben.. ☹️☹️☹️☹️

2020. ápr. 5. 18:03
 6/27 A kérdező kommentje:

Ohh férfiak eszembe se jutnak úgy, a felsorolásban sem az volt a lényeg, most úgy érzem soha nem tudnék másra nézni se.

Mindnehol öt keresem.

Nem ül mellettem az autóban, nem megy ki a sötétben, hogy rá szóljon a kutyára, nem nevetteti meg a fiam, úgy ahogy csak ő tudta. Nincs kinek elmondani a dolgaim.. És sorolhatnam. Iszonyú.

2020. ápr. 5. 18:05
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte részvétem. Ez most nagyon nehéz időszak neked, de túl fogod élni, már csak azért is, mert ott van a kisfiad, aki erőt fog neked adni a folytatáshoz. Dédim annak idején, a 20-as évek közepén úgy maradt egyedül három gyerekkel, hogy a férje kiment Amerikába, és soha nem jött haza, egy fillért sem küldött soha. Éppen építkeztek, a gyerekeket nevelni kellett, így dédim kölcsönt vett fel, és sokféle munkát elvállalt, hogy pénz legyen, éjszaka mosott a gyerekekre, és persze ott volt a háztartás, a föld, a jószágok. Ja és a beteg anyósát is ápolhatta pár évig. Túlélt két világháborút is, mégis tudott nevetni, örülni az élet apró örömeinek is. Most nyilván tehetetlennek érzed magad, és kilátástalannak tűnik minden, de szerintem egy idő után csökkenni fog a fájdalom, és újra megtalálod majd a boldogságot. Elfelejteni valószínűleg soha nem fogod a férjedet, nem is kell, az emléke mindig veled lesz, de valószínűleg ő is azt akarná, hogy idővel lépj tovább, mert még sok megoldandó feladat áll előtted.
2020. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

1 az , hogy özvegy lettél

2 az, hogy gyermek is van

3 az, hogy egy kertes családi házban élsz egyedül.


4. Egyébként van annyi jövedelmed az özvegyi nyugdíjjal együtt, hogy a házat fent tudod tartani plus magad és a gyermek?

Vagy segítenek szülők?


Amúgy van segítség szülők részéről?

2020. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Őszinte részvétem. Ez elég lehangoló. A legjobb szándékkal mondom, keress egy pszichológust, ne félj elmenni hozzá.
2020. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A szüleim 3 házzal odébb laknak. Rokonok is segítenek.

Fenn tudom tartani, hitel nincs, méhészek voltunk. Azokat eladtam. Pár családot tartottam meg, amennyit egyedül vagy bátyámnal elbirunk.


Munkám is van most mentem volna vissza.. De most nem nyitunk ki.

2020. ápr. 5. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!