Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha úgy érzem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha úgy érzem és úgy látom, hogy a főnököm zaklatja az egyik barátnőmet a cégnél?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó főkategóriába ment e a kérdés, bocsi. Az egyik barátnőmmel egy munkahelyen dolgozunk már lassan 2 éve. Eddig nem volt semmi probléma, de pár hete azt vettem észre, hogy a barátnőm mindig olyan ideges, főleg ha meglátja a főnököt. Amikor kérdezem, hogy miért nem mond semmit. Múltkor nem vették észre,hogy bementem az irodába és a barátnőm derekát megfogta mintha nem férne el tőle (Nem tudom, hogy ez jelenthet e valamit).A barátnőm viszont párkapcsolatban van, de a sztorihoz azért hozzátartozik az is, hogy nagyon tetszett mindig is neki a főnökünk, amikor odakerültünk mindig illegette magát a főnök előtt. Nem igazán akarok beleavatkozni, mert féltem az állásomat, de szerintetek mit tudnék tenni, ha valóban zaklatás? Szerintetek az lehet?
2021. aug. 6. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Már régen dugnak, csak nem kötik az orrodra. Épp az ellenkezőjéről van szó, mint amit gondolsz.
2021. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, foleg ha bejon a baratnodnek akkor tett is mar az ugyben hogy az asztalra keruljon....
2021. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugnak, és nem zaklatja, csak buntudata van a baratnodnek H valaki rájön. Ne keveredj bele
2021. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőeknek, plusz nem számít te mit érzel, kívülállóként nem látsz bele.

Elegge látszik, hogy a barátnőd kavart vele, most meg ő játssza a sértett felet.

2021. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 és #2 kollégát kár leszavazni, egyértelmű, hogy valami van a barátnőd és a főnök között. Nem a te dolgod, főleg, ha nem annyira közeli barátnőd, hogy erről vele beszélj a gykponthu helyett.
2021. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előléptetés lesz ebből. XD
2021. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!