Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet zaklatja az exe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet zaklatja az exe, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátnőm előző párkapcsolata 4 évig tartott, ezen nem tudja túltenni magát az illető. Folyamatosan hivogatja, irkál neki, sőt valahogy megtalált engem is, és elkezdett Facebookon követni. Mit tegyek ?

2015. jún. 15. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd háza táján nézz először szét, csendben, mert tudok olyan nőciről aki adta a lovat az exe alá, majd miután az exe befejezte vele az ő akarata ellenére, utána egyfolytában zaklatta a pasit. Majd amikor a fazon megunta a műsort,és szólt neki hogy ki fog pakolni a viselt dolgairól az aktuális partnerének ha nem hagyja abba a műsorát, utána zaklatónak állította be az adott nő, hogy mentse az irháját.
2015. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van, baratnod, ha akarna fel perc alatt le tudna tiltani a hivoszamot is, facebookon is az illetot. Lehet szeret nosztalgiazni, ez a legrosszabb ami veled tortenhet
2015. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert en mar eltem at ilyen zaklatast, es nem flortoltem az exemmel, hogy utana zaklatonak allitsam be. Nalam ugy tortent hogy amikor meg egyutt voltunk akkor irogattunk egymasnak bizalmasabb dolgokat, keszultek par intimebb fenykepek, es o ezzel zsarolt hogy kiteszi rolam, ha nem tartom vele a kapcsolatot. Probalom barati iranyba kezelni, de teljesen kivagyok keszulve idegileg. Nem is merek senkivel ismerkedni, mert szerintem beleronditana rogton egy kezdodo kapcsolatomba is. Nem tudok mit tenni, mar probaltam hogy nem irok neki vissza, letiltottam stb. de mindig megtalalt, abban remenykedem hatha osszejon egy masik lannyal es akkor vege lesz ennek a remalomnak.
2015. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Sajnos nem lesz vége.
2015. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 ha már annyira buta voltál ,hogy hagytad magad fotózgatni, akkor ideje lenne a zsarolóst is megfenyegetni,hogy feljelented , ennyi a történet.

Nem behúzni füled farkad,hanem kiállni magadért. Saját példámból tanulva ismerős a helyzet csak nekem a rosszakaróim rondítottak folyton a kapcsolataimba, kettő kapcsolatom is így ment tönkre és tenni se tudtam ellenük,azzal,hogy megkérem őket álljanak le. 2x is az volt, megismerkedtem egy lánnyal egyből jött a valahonnan a semmiből az egyik rosszakaróm aki mint közös ismerős telenyomta a fejét hülyeségekkel csaj meg elhitte. Olyan szinten degradáltak a hátam mögött,hogy az egyik exem már olyan üzeneteket írt,hogy ez komoly? tényleg igaz? meg: mi az igazság?

Férfi létemre közel álltam,ahhoz hogy amikor megláttam az utcán az egyik rosszakarómat remegtem az idegességtől annyira összeakartam verni, annyira a fejemben volt,hogy odamegyek és szétverem a fejét,hogy a mai napig megbántam,hogy nem tettem meg,persze lehet ,hogy jobb is.

Mindenesetre ma már a karrierem miatt nem keveredhetek ilyen helyzetekbe , pedig nagyon sok alkalmam lett volna így bosszút állni. A lényeg,ha lehet jogi úton intézzétek mind a kedves kérdező és a 3-as is ezeket a dolgokat.

2015. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnődet dugaszolja az exe. Tudod, a járt út, meg a járatlan, vagy valami ilyesmi...
2015. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!