Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi lehet?

Figyelt kérdés

Exem...

Sejtettem én a felrakott képeiről, hogy annyira nem dúl már köztük a szerelem. Ez azóta van így, mióta megvan a gyerek, vagy mióta terhes lett a csaj. Előtte voltak ilyen nyali-fali kézen fogós, ölelkezős képek szóval átjött rajta, hogy hű de nagy a szerelem, később már azt láttam, hogy exem apatikus fejjel tűri, ahogy a nő széles vigyorral csimpaszkodik belé. Később már nem is csimpaszkodott...

Soká ki volt írva exemnek, hogy kapcsolatban és hogy kivel . Aztán ez a kiírás eltűnt, ráadásul felleltem az exemet több társkereső oldalon is. Nem direkt kerestem.

Kb egy évig így volt, aztán társkeresőkről eltűnt (legalábbis az általam ismertekről) és most ki van neki megint írva, hogy kapcsolatban van. Nyilván az említett párjával.

Most akkor ez jó kapcsolat lehet, vagy nem?

Én arra tippelek, hogy nem talált magának mást és gyorsan visszatáncolt a gyereke anyjához, mielőtt még arról is végleg lemarad. De lehet én látom rosszul.


2021. aug. 6. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az exeddel, csak magadnak ártasz. Éli az életét, ahogy te is.
2021. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudjuk, milyen kapcsolat ez? kerdes inkabb az, hogy teged miert foglalkoztat ilyen szinten az exed szerelmi elete. el keme mar felejtened, nem veletlen exed.

plusz attol meg, h mondjuk szar a kapcsolata, nem fog veled osszejonni, neked nem lesz jobb, ne legyel ilyen karorvendo.

2021. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked ehhez mi közöd van? Pláne miért érdekel ennyire? Bár sejtem.
2021. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert valamilyen szinten én is érdeklem őt. Írt nekem párszor, volt eléggé bnosztalgikus üzenete is, de vannak előzményei, hogy miért nem megy gördülékenyebben a beszélgetés.Egyébként nem vagyunk haragban.
2021. aug. 6. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak így tovább, irány előre a tartás nélküli lejtőn.
2021. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rajtunk kívülálló okok miatt mentünk szét :(
2021. aug. 6. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem becsületes amit csinálsz. Amúgy már gyereke van, engedd el és keress magadnak független férfit.
2021. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz magaddal, tiltsd le mindenhol és sz.rd le, hogy èli az életét. Nincs sajátod?
2021. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!