Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan mémek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan mémek, hogyha a feleség elválik, akkor a csávónak inge-gatyája rámegy, amikor egy gyerekre gyerektartást is csak maximum 40-50 ezret kap?

Figyelt kérdés
Vannak olyan mémek, meg idézetek, hogy "A feleség váláskor olyan, mint a vihar, mert visz házat, kocsit, mindent". Itt ezen az oldalon is csupa olyat lehet olvasni, hogy a nő lemondott arról, hogy gyermeke édesapját gyerektartás fizetésére kötelezze annak érdekeben, hogy fizesse a hitelt a csávó, amit a házukra vettek fel. Most ezzel annyit ért el, hogy se gyerektartást, se semmit nem fizet a csávó, és nem fizeti a hitelt, azt is a nőnek kell.

2021. aug. 6. 19:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
23%

Először is az incelek többsége provokátor, már ha van értelme az incel szónak. Pontosan azt a szélsőséget szolgálja, ami itt uralkodik. Minden oldalnak meg van a közönsége, itt az elvált, valamiért frusztrált nők vannak döntő többségben. Ez nagyban vissza köszön az értékeléseknél és a válaszoknál. Ha végigolvasnál több kérdést, választ, láthatnád a tökéletes egyoldalúságot. Oké, értem hogy minden a feminizmust, az lmbtq-t, blm-et stb. szolgálja. Ezzel az a baj, hogy még jobban széthúzza az embereket. Én már itt rengeteg korrekt választ írtam az adott kérdésre, házas vagyok, van 30 év tapasztalatom a párkeresésben, párkapcsolatokban. A bűnöm az, hogy férfi oldalról írok, ami ezen a szélsőségesen feminista oldalon nem elfogadott.


Ugyanis itt a férfi szabad préda ha szidni, alázni kell. Soha nem láttam érte lepontozást. Olyan itt nincs, hogy a férfi az áldozat. Az incel provokatív baromságokkal nem foglalkozom.


Na majd ha a férfiak is emberszámba lesznek véve, akkor szólj.

2021. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Emberszámba vannak. Csak ne a provokatív kérdések alatt keresd, hanem amit feltételezhetően egészséges pszichéjű emberek tesznek fel.
2021. aug. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mindkét elvalt barátnőm maradt a lakásban, a csávó kezdtek újra albiba. 😀Pedig közös a lakás.
2021. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
44%

12. Akkor olvass vissza vagy 20 kérdést, 100 választ. Amiben kulturáltan leírja egy férfi a véleményét, de pl. a felesége hibáit kiemeli 150% hogy le lesz pontozva! Ha felteszenek egy férfiakat lejárató provokatív kérdést, ömlenek rá a kommentek, persze mind-mind felpontozva!


Pl.: A magyar nők miért szeretik a külföldi férfiakat? Erre születik 30 lejárató válasz, mind egy szálig felpontozva. Én feltettem anno ugyanezt a kérdést fordítva, egyből jött a savazás, lepontozás.


Azt azért ne mondjad már, hogy a gyk-ezen része egy kiegyensúlyotott, objektív, nem részrehajló fórum. Amelyik férfinak nehézsége van a párkeresésben, az lúzer, incel, béna. Az a férfi, akinek nehézsége van a párkapcsolatában, házasságában, az egy lúzer, 100% hogy csak ő a hibás, gyenge az ágyban. A férfiak lusták, minden nőt megcsalnak, hazugok, agresszívak, nárcisztikusak, ki kell őket szolgálni.


Ellenben a nők a tisztaság jelképei, tökéletes szeretők, feleségek, isteniek az ágyban, mindig csak az áldozat szerep jut nekik. Aki ez ellen csak egy picit is felemeli a szavát, mert a saját életében nem ezt tapasztalta, fullra le van pontozva, le van járatva. Olvass vissza kérdéseket. Nem hizsem hogy most én is bunkón írnék, tele helyesírási, stilisztikai hibákkal. Holott én is egy kaptafa vagyok az ellenséges férfi képpel. Olyanok pontoznak le, akik gyűlölik a saját életüket, hoztak egy rossz döntést, együtt éltek egy senkiházival, mivel nekik nem jött be, egyből jön az általánosítás. Sértve érzik magukat, és mi az hogy egy férfi szájából kritika illeti a női nemet, amikor ők áldozatok! Ebből a szerepből képtelenek kibújni, állandóan azonosulnak az elnyomott női nemmel, mindent magukra vesznek.


Nem hiszem hogy sokat tévedtem ezzel a kórképpel, mivel a többség ilyen, így ez egy olyan játszótér, ahol önigazolást nyernek, mivel egymásnak adnak igazat. Azt is elhiheted, hogy sok embernek pontosan ez csípi a szemét. A gyk-t moderátorait, eszmeiségét meg inkább nem minősíteném, ugyanis ők is erősen részrehajlók, de a mai mainstream politikai irányzatok mellett ezen nem is lepődöm meg. Egy szállal nem különb mint a férfihang, ahol meg a nőket ekézik ezerrel, ott meg a férfi összetartás megy.


Ha már itt tartunk nem is az oldalakkal van baj, hanem az alapanyagokkal, akik nem tudnak saját démonaiktól megszabadulni, hanem helyette napi szintű megerősítést várnak.


Ennél a kérdésnél a helyes válasz az, hogy a nők buknak óriásit, ők az áldozatok. Más válasz nem elfogadott, lepontozás jár érte. Az teljességgel elfogadhatatlan, hogy egy férfinek hiányozni fog a gyereke, és anyagilag is sokkal többet bukik mint a felesége. A férfi itt ellenség, pokolba velük. Akik saját történetet mesélnek el, ahol a férfi járt rosszabbul, pokolba vele. Tényleg ne mond hogy ez nincs így, mert a válaszok és az értékelések mind ezt támasztják alá. A kérdésre adott válaszok objektivitása itt nem számít, a lényeg az, hogy az olvasó mennyire tud vele azonosulni lelkileg, érzelmileg. Egy elvált nő akit megcsaltak, az konkréten 99%-ban lepontoz minden olyan választ, ami nem az ő életére emlékezteti. Tény? Az!


Persze vannak fehér hollók is, olyan nők, akik kiállnak egy adott vélemény mellett, ami szembemegy az itteni elvárásokkal. Az eredmény borítékolható: lepontozás.


Amit írtam, az egy értelmes gondolatmenet volt, nem egy provokatív "minden nőt tűzre" című előadás. Tudom, falra hányt borsó, igazából nem érdekel, van saját jó életem, házasságom. Akik meg itt a lepontozásba, férfigyűlöletbe, majd ezek tagadásának bűvkörében élnek, egy oldalról sajnálom őket, másik oldalról meg örülök hogy így egy kicsit enyhíteni tudnak a belső feszültségeiken. Viszont előrébb nincsenek vele.

2021. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
57%
Ez a mém az USÁ-ból ered, ptt van ennek kultúrája, hogy a házasság végével kompenzálni kell a másik felet, bár a jogi dolgokat nem ismerem, de azért szeretnek ott gazdagokkal házasodni, mert a válásnál jól lehet járni anyagilag. Magyarországon én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a saját környezetemben, a férfiak szoktak olyan szarrágók lenni, hogy havi pár tízezret sem fizetnek ki gyerektartás címén a saját gyerekükre, meg itthon egyáltalán nem egyértelmű, hogy a nő marad a házban.
2021. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
27%
Sok nő a csore valagaval megy a pasi hoz, aztán haracsolnak el a felét a vagyonnal úgy, hogy havi 150 keres. 😬
2021. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
68%

Nekem konkrétan a haverom úgy házasodott, hogy autót, 30 millás házat dobott be a közösbe. Ostoba volt, mert nem írtak házassági szerződést. 5 év után a nő lelépett, pedig a férfi, azaz a férfi akart volna gyereket, nem a nő. Így a pasi vagyonának a felével lelépett, ő meg csak pislogott mint hal a szatyorba. Ennek már 4 éve, de megfogadta soha többé nőt nem akar látni az életébe.


A nőről annyit, hogy éretségi, csóró család 5. gyereke. Bolti eladó volt. A férfi Közgáz végzettséggel, normális, intelligen hozzáállással biztosított számára mindent. Hát, jó ugródeszka volt számára. Csak azért írtam le, hogy van ilyen is.


Mert ugye a férfiak sem otthon trikóba ülős, böfögős állatok, mint ahogyan itt a gyk-n lefestik.

2021. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Azért vannak ilyen mémek, mert az ilyet meg lehet csinálni olyan pasival, aki hótt balek és hülye (ügyvédre nem fizet, még ha telne is, manipulatív volt mindig is a nője, de a fix p...i / jó test miatt elviselte...). Nyilván az ilyen sztoriknak a legnagyobb a hírértéke, és ezt nyomják a nőellenesek, házasságellenesek... pedig azért nem ez az általános. Én is inkább olyan sztorikról hallok, ahol a nő albérletben vagy a szüleinél neveli a gyereket, a férfi meg fizet vmi minimális gyt-t, és úgy tesz, mintha kisemmizték volna / mintha az a 20-30ezer gyt akkora pénz lenne (főleg egy olyan gyerek életében, aki suliba jár, de még nő, mint a gomba, esetleg beteges is).
2021. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ki mit akar meghallani! Nézz rá a lepontozókra... Ugyanazok a lepontozók állandóan akik a másik oldalon a felpontozók. Marhára nem érdekli őket a sztori, a lényeg az hogy nő vagy férfiellenes a történet. Betegek, tudják ők is magukról, csak az egón változtatni nagyon nehéz.
2021. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Én olyat láttam hogy az ex fért a gyerekek és ex feleség pucérra vetkőztette

Aztán még beprobálkozott pénzt is kicsikarni az ex férből a gyerekeken keresztül.Nagyon ügyes asszony!

2021. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!