Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan mémek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan mémek, hogyha a feleség elválik, akkor a csávónak inge-gatyája rámegy, amikor egy gyerekre gyerektartást is csak maximum 40-50 ezret kap?

Figyelt kérdés
Vannak olyan mémek, meg idézetek, hogy "A feleség váláskor olyan, mint a vihar, mert visz házat, kocsit, mindent". Itt ezen az oldalon is csupa olyat lehet olvasni, hogy a nő lemondott arról, hogy gyermeke édesapját gyerektartás fizetésére kötelezze annak érdekeben, hogy fizesse a hitelt a csávó, amit a házukra vettek fel. Most ezzel annyit ért el, hogy se gyerektartást, se semmit nem fizet a csávó, és nem fizeti a hitelt, azt is a nőnek kell.

2021. aug. 6. 19:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
25%

Tisztelt ex férjek ne álltalánosítsatok.Én is váltam 86ban a férjem némi pénzt örökölt +hitel vettünk a házunkat Apám és nagyapám rakták ingyen és bérmentve rendbe.Festés tető stb.Vállásnál én elhoztam 1 szem gyerekemet és a saját ruháinkat.Nem kértem a házból semmít mert a kp tőle jött meg sem fordult a fejemben hogy ahhoz nyúlnak ami nem az enyém.Tokkal vonóval átírattam az én részemet az ő nevére ügyvédileg.

Békén hagytam vállás után nem akartam soha keresztbe tenni neki

Áskálodni az életébe a felborítani a házasságát amít a hölgy társaim rendszerint szeretettel megtesznek alanyi jogon!Jár nekik ez a kiváltság.



A tartásdïjjat nêha fizette azért sem kapáloztam soha.

Néha ritkán látta a gyereket.

A fiam mindig kérdezte milyen az apja.Soha nem mondtam róla semmít itt sem fogok egyrészt mert már halott másrészt csak ránk tartóztak a gondjaink.

Hidjétek el mêg rajtam kívűl sok ilyen nő van

Undorítónak tartom hogyha valaki bosszúból kiforgat valakít és bárhogy védi is magát egy vállás eléréséhez is kêt ember kel!!

2021. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Nemhogy nem nevelte, nem is érdekelte a gyereked, gyerektartást se fizetett, de te lesz.pod bő nyállal? Ez aztán a mártírkodás!


A gyerekednek nem volt apja, és te benyalsz neki keresztcsontig. Gratulálok!

2021. okt. 27. 13:35
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is egy naiva tudok lenni, eddig mindig én szálltam ki mínusszal a kapcsolatból(közösen felvett kisebb hitel törlesztése, ott hagyott bútorok, ilyesmi) de a 21-es válasz még nekem is sok volt.

Mintha büszke lenne rá, hogy kevésbé fontos a gyerek jóléte mint az ex-é. (csupasz seggel eljövés, gy-t nem fizetés tolerálása)

És nem, nem kell bosszút állni, csak azt kérni, ami a gyereknek jogosan jár.

2021. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Nem érzem mártírnak magam.Inkább tisztességesnek Nem startoltam az örökségére a pénzére.

Főként nem éreztem a kiváltságot hogy tönkretegyem mert úram isten gyerekem van tőle.Nem nyomoztatam utána nem akartam a feleségének bebízonyítani hogy ő csak egy második a jogok nálam vannak.A fiam felnött, és én sem lettem volna boldogabb a bosszú êdes ízétől. Kulturáltan elengetük egymást!Ma sem csinálnám másként!!

2021. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

"A fiam felnött, és én sem lettem volna boldogabb a bosszú êdes ízétől."


Milyen bosszú? Mindenben alárendelted magad (és ami a legeslegundorítóbb), meg a gyerekedet is. Hányingerkeltő!


"Kulturáltan elengetük egymást!"


A gyerekednek nem volt apja, ezt nevezed kulturáltnak?

2021. okt. 27. 13:51
 26/41 anonim ***** válasza:

A fiam soha nem szenvedett hiányt semmiből mindig elláttam őt

Felnött ,3szakmát végzett ember büszke vagyok rá!!!

2021. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

"Nem nyomoztatam utána nem akartam a feleségének bebízonyítani hogy ő csak egy második a jogok nálam vannak."


Ezt a mondatot meg nem értem, pedig többször is elolvastam. Milyen jogok? A gyerek felügyeleti?

Na ne nevettess! Apuka burkoltan lemondott a gyerekről, ennyi.

2021. okt. 27. 13:53
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ő kulturáltan elengedte a gyereket is meg a vele járó mindenemű terhet is ha jól értem.

Nem ellened szól a hozzászólásom, csak rettenetesen irritálnak az ilyen férfiak meg hogy a társadalom szerint ez nagyjából oké.

Mármint ha a nők is így gondolkodnának, hogy vége a kapcsolatnak akkor továbblépnek, leadják az otthonba a gyereket, szépen néznénk ki, minden sarkon gyerekotthon lenne.

Most itt a kívánt gyerekekről beszélek elsősorban, ahol a felek együtt vannak, házasok.

2021. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
71%

Nem szenvedett semmi hiányt?

NEM VOLT APJA A GYEREKEDNEK!


Te nem tisztességes vagy, hanem lúzer. A gyt nem neked járt volma, hanem a gyerekednek, de még attól a pár tízezer forinttól is megfosztottátok.

2021. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Igen büszke vagyok rá hogy a magam erejéből boldogultam.Itt még sokan arra büszkék hogy a gyerekre hivatkozva a pasi gatyáját is letépik.Az nem undorító?Azt meg kikérem hogy a gyerekemnek nem volt apja törvényes házasságból született.
2021. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!