Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan mémek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan mémek, hogyha a feleség elválik, akkor a csávónak inge-gatyája rámegy, amikor egy gyerekre gyerektartást is csak maximum 40-50 ezret kap?

Figyelt kérdés
Vannak olyan mémek, meg idézetek, hogy "A feleség váláskor olyan, mint a vihar, mert visz házat, kocsit, mindent". Itt ezen az oldalon is csupa olyat lehet olvasni, hogy a nő lemondott arról, hogy gyermeke édesapját gyerektartás fizetésére kötelezze annak érdekeben, hogy fizesse a hitelt a csávó, amit a házukra vettek fel. Most ezzel annyit ért el, hogy se gyerektartást, se semmit nem fizet a csávó, és nem fizeti a hitelt, azt is a nőnek kell.

2021. aug. 6. 19:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Milyen pár tízezer ről beszélsz akkoriban 1200-2000között mozognak a gyerektartások.Egy férfitól sem követelheted a láthatást.Felnöttként a fiam találkozott az apjával és soha többé nem akarta látni

Soha nem bántott azért hogy én akkor így döntöttem.

2021. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
54%

De hiába volt törvényesen, ha nem foglalkozott vele, le se sz4rta. Minek kellett egy ilyen férfinak gyereket szülni?


Persze, hogy nem kérte számon rajtad, hogy nem volt apja, amikor az egész életed a mártírkodásból áll

Tisztesség álnéven megfosztottad a gyerekedet egy családtól, mindenről lemondtál, csakhogy ne tűnj aranyásónak.

1200-2000 forint akkor 15-20 000 forintnak felelhetett meg.

2021. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Az hogy nem nyomoztatam utána azt jelenti ő hamarosan újra nősült amít apám mondott el nekem Én kifejezetten kértem mindenkít hadják az információ gyűjtést Nem akarok az életéről tudni A felesége meg éljen boldogan vele.Mindent megadtam volna csak távol tudjuk magunktól és valóban a ház őt illette ha az öröksége nincs nincs ház sem!
2021. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%
Na itt buktál le!
2021. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

És miért azért mert azt írtam mindent megadtam volna hogy távol tartsam magunktól.Ha tudnál gondolkodni rájöhetnél arra nem véletlen volt a válás.Nem fogom elmondani miért örülök hogy a fiam alig ismerte ezért nem is mentem a gyerektartást után

De házat mindenkép nála hagytam volna!Téved néha az ember árat fizet érte mint mindenért A fiam maga is tudja miért döntöttem így.Nekem ez az ár megérte nyugalomban felnevelhettem egy gyereket.

2021. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
54%
Hozzámentél egy erőszakos emberhez és gyereket is szültél neki. Gratulálok ehhez is!
2021. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Én meg örülök hogy egy hibátlan ember vagy.Én igen hibáztam felálltam belőle a fiam tisztességgel felnött szeret engem én is őt ami a legfontosabb A többi meg már múlt.Az apa halot a gyerekei még a temetésére sem mentek el.A második és harmadik és a sokadik élettárs is mert akkora hibàt elkövetni mint én.Tudom ítélkezés ezért még van.Csak nehogy a bíró is hibázzon egyszer!
2021. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Én szégyellném magam a helyedben, hogy gyerekes dacból földönfutóvá tetted a saját gyerekedet, “tisztesség” címszó alatt. Ha az apja nem is egy erkölcsös ember, legalább a bíróság által jogosan megítélt pénzbeli juttatások kisegíthettek volna titeket a mélypontról. De nem. Te ösztönlényi módon odaszültél egy gyereket egy agresszív, semmirevaló embernek és még magatokat is elvágtad bármiféle lehetőségtől. Csak azért, hogy ‘86 óta mártírkodhass a gyerekednek, meg a környezetednek is, hogy jajj, milyen rossz neked. Én csak a fiadat sajnálom, hogy egy ilyen agresszív apa mellé még egy kompetens anya sem jutott neki, hogy egzisztenciálisan és/vagy pszichésen támogassa, mert te is kezelésre szorulsz. Bármit is ért el a fiad életében, egyrészt biztosan nem a te eszedet örökölte, másrészt te is inkább hátráltattad benne, hogy sikeres legyen. Gratulálok, büszke lehetsz magadra. Az év anyja vagy.
2021. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Módja a tökéletes ember nem mártírkodom

Külföldön élek nem rosszul köszönjük jól vagyunk anélkül is hogy bárki bàrmít adott volna nekünk. Amire igenis nagyon büszkék vagyunk.Egy apa pénze nélkül is lehet boldogulni.Csak egy kicsit többet kel melozni

2021. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Többet kell melózni és a fiadtól is távolabb vagy, nem tudsz annyi időt vele lenni. Nincs apja, ne legyen anyja se. Kettőt egycsapásra!
2021. okt. 27. 16:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!