Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget és szolítgat le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget és szolítgat le ha van barátnője?

Figyelt kérdés

A tesóm új haverja. Ha nálunk van sokszor néz, folyton beszélni akar velem. Ha kint medencézek akkor nagyon látványosan lestíről.

És tesz pár félreérthető megjegyzést is.

8 éve párkapcsolatban él.

Én 20L, ő 29F


2021. aug. 7. 00:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Eddig nekem is tetszett, de a face-ről tudtam meg, hogy 2013 óta kapcsolatban van egy nála 4 évvel idősebb nővel.

Így már nem akarok tőle semmit, de mégis érdekel miért teszi?

2021. aug. 7. 00:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert megdugna, nem nehéz kitalálni...
2021. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen... tesódtól kéne megérdeklődnöd, hogy mi a helyzet. Haverok nem szeretik, ha a hátuk mögött próbálkozunk a húguknál. Tapasztalat... 😅 ezzel meg lehet szorongatni, tesód simán kipenderíti, és akkor leáll.


8 év azért sok idő, szóval franc tudja.. ilyenkor már azért család, gyerek(ek) befigyel, és ha náluk nincs, akkor az gond lehet... lehet kiutat keres, vagy szimplán.csak kósza kalandot, titkos románcot. De ezt nem kell tudni.

2021. aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vonzónak talál és lefeküdne veled. Nem mindenkinek korlát, hogy kapcsolatban él.
2021. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Család nincs, de elég jó karrierje van mind2-nek, közös ház....stb

Tehát nem hiszem, hogy egy biztos életet eldobna egy 20 éves kb nincstelen csitri miaft.

Így igazatok lehet, bár én a csak titkos szex-es félrelépést is sunyinak tartom.

2021. aug. 7. 07:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja félreértés ne essék, nem akar dobni semmit. Megakarja tartani azt ami van és mellette dugni veled, hülye lenne felborítani az életét ha "titokban"is megteheti.
2021. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Épp ezért mondom, hogy a ‘titokban szexelést’ sunyinak tartom.

Ha így tennék, akkor biztos beköpném a párjának, az ilyenek ezt érdemlik.

Én csak akkor jövök össze foglalt pasival, ha dobja az előzőt mielőtt velem bármi is történne...(azaz màr nem foglalt)

2021. aug. 7. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7# jol teszed
2021. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó szokásod tartsd is meg! Kevesebb megcsalás lenne, ha mindenki így állna hozzá.
2021. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!