Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátként akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként akar velem találkozni, vagy vissza akar térni a régi dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy egyáltalán hívhatjuk-e barátság extrákkalnak, hiszen megelőzően nem ismertük egymást, Tinderen találkoztunk, és elég hamar a casual sex irányába ment el a viszonyunk. Fél évig tartott, közben azért megkedveltük egymást, mint emberek, de véget vetettem neki, mert úgy éreztem, hogy kezd több lenni csak szexnél a dolog. Ettől független beszélgettünk messengeren tovább, pár naponta írogattunk egymásnak. Most megkért, 4 honappal a vége után hogy találkozzunk, viszont nem tudom, hogy nem-e azért, hogy újrakezdjük ezt a szexkpacsolat/ barátság extrákkal dolgot, hiszen jelenleg az ő fejében az az utolsó infó, hogy többet érzek iránta.

2021. aug. 8. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele és derítsd ki 🤷‍♂️
2021. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"véget vetettem neki, mert úgy éreztem, hogy kezd több lenni csak szexnél a dolog"

Ez miért is baj?

2021. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
#2 Gondolom a kérdező nem csak szexelni akar, hanem szereti is a másikat, aki nem akar többet ennél.
2021. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3, inkább fordítva.
2021. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esélye, hogy szexet akar. Ha barátként gondolna rád, vagy komolyabban, nem az lett volna. És utána sem szakadt volna meg.
2021. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nem érzek iránta úgy, szimplán érdekelne, hogy mi van vele. Ő azt mondta minden hátsó szándék nélkül szeretne velem találkozni, de ez számomra nem garancia semmire. Mások véleménye is érdekelt, mit gondolnak, nem akarok egy kellemetlen szituba beleszaladni, de azt hiszem, talán az elsőnek lesz igaza, és találgatás helyett, találkoznunk kell.
2021. aug. 12. 13:38
 7/8 A kérdező kommentje:
És igen, felreérthető voltam, egyoldalúan kezdett többé válni, az én részemről.
2021. aug. 12. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, persze, hogy ezt mondta. Ezzel csak az a gáz, hogy ha te éreztél többet, esélyes, hogy felszakítja benned, aztán kezdődik előről.
2021. aug. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!