Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova járnak az ilyen lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járnak az ilyen lányok? (több lent)

Figyelt kérdés

talpra eset

nem csak a bulikon jár az esze

nem cicababa

14-17 éves


2010. aug. 29. 10:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem stréberre gondoltam:D
2010. aug. 29. 11:34
 12/21 199303 ***** válasza:
100%
hát pl itt:P és nem vagyok csunya attol még mert h olyan vagyok mint amilyet a kérdezö kérdezet:D miért lennének az ilyenek csunyák? 17/L
2010. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Az utolsó kommentelőnek!!!!!!!!! Teljesen igazad van én is kipróbáltam sok mindent pl pia cigi nem jött be egyiket se nem csinálom discoba is ritkán járok max 2 háromhavonta sógornőmmel de nem vagyok az a fajta lány aki a suliba is a kis kedven. Lehet anélkül is jól érezni magad a barátaiddal h feltűnési viszketegsége legyen valakinek. Pl ha csak szimplán összeültök már az is jó. Ja és nem mindenki csúnya vagy stréber és még hülye se. lehet h pont neki van több esze mint a többieknek :)ennyi
2010. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én a matek versenyt teljesen komolyan írtam. Bár, ha jobban belegondolok átjavítanám nyelvi versenyekre(mármint angol, német stb.) Az ott szereplő lányok legtöbbször talpraesettek, intelligensek és általában van egy-két jó kinézetű is. Az intelligensből következik az, hogy nem party ribanc cicababák. :) 'ezt is lehet lepontozni, én csak saját tapasztalatot írtam...'
2010. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja aki okos nem kell hogy csunya legyen.
2010. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hol hát itt!! :D


jaa az HA VALAKI NORMÁLIS AZ NEM AZT JELENTI HOGY CSÚNYA!!!


ezt tapasztalatból tudom!!! :D

2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Figy attol,hogy egy lány cigizik+iszik+discóba jár attol lehet normális is én pl ismerek 1 pár ien lányt.

És aki se nem cigizik se nem iszik se nem discozik+joltanul az is lehet szép a külsőt nem a belső határozza meg.

2010. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ha minket,normális lányokat így leszóltok biztos jobban örülnétek olyan 15 éves csajnak aki úgy néz ki mint egy 20 éves és hajnalig diszkózik meg összeekszik fűvel-fával."


- Fején találtad a szöget. :)

2010. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Énis ilyen vagyok.

Nem szeretek discóba járni, de attól még nem vagyok stréber, és nem vagyok otthon ülő tipus sem. Nem tudom miért kell lenézni az ilyen lányokat, akik nem akarnak drogos p*csák lenni.

És hogy a kérdésre is válaszoljak: parkban, sétálgatva, cukrászdában, pizzázóban, kávézóban, moziban, vagyis mindenhol ami nem disco. Még koncertekre is szivesen eljárok.

2010. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
miért kell talpraesettnek lennie?
2010. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!