Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnak télen parkba a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnak télen parkba a lányok?

Figyelt kérdés

Nyáron haverokkal többször jártunk parkokba és szólítottunk le lányokat, majd kaptuk meg a telefonszámaikat... Most az lenne a kérdésem, hogy télen a hidegbe is kiülnek oda vagy sétálgatnak ott vagy ezt elfelejthetjük?

Leginkább lányok válaszát várom, akik szoktak parkokba járni.

Köszi!


2011. okt. 8. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen furcsa de igen! Elég hülyén nézne ki ha egész télen csak pasik mászkálnának a parkokba :D És a lányok meg nem alszanak téli álmot hogy ne menjenek ki :D
2011. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak oda járnak, és ott parkolnak.
2011. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi!


Csak azért, mert én se szívesen megyek ki -10 fokba és ülök le a még hidegebb padra, amikor valamelyikünknél is beszélgethetünk.

2011. okt. 9. 13:46
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen! Imádom a parkokat minden évszakban. Hűvösebb időben inkább csak sétálgatok. Én a parkban való ismerkedést nagyon jó lehetőségnek tartom, sokkal jobb mint egy buliban. Azért jó, hogy vannak ilyen fiúk, akik ilyen helyeken akarnak ismerkedni. :)

(Egyébként hova valósi vagy kedves Kérdező?)

L/21

2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pestiek vagyunk. Margit sziget és a Városliget a két hely ahova néha-néha lenézünk. Én is sokkal jobbnak gondolom, mint egy bulit. Itt a lányok nem is igazán számítanak rá, így hát néha a reakciók nem olyanok, mint amiket várunk :P (vagy csak foglaltak), de szerintem sokkal intelligensebb és legalább olyan szép lányokkal találkozunk, mint egy szórakozóhelyen.
2011. okt. 9. 17:10
 6/21 A kérdező kommentje:
És akkor már azt is megkérdezném(bár ennek lehet nyitok is egy új kérdést), hogy lányok, ti mennyire bírjátok, ha valaki a buszon megy oda hozzátok, vagy miután leszálltál, hogy elkísérhet-e? Ha zenét hallgattok, akkor az tényleg annak a jele, hogy elzárkóztatok a külvilágtól és nem akartok beszélgetni idegenekkel vagy csak unatkozok? A buszos megközelítés eléggé kényes. Először is hallottam már lányoktól, hogy undorító, hogy buszon zaklatnak ilyennel. Mástól meg hogy: Jaj, egy kedves srác odajött hozzám a buszon és meg akart ismerni. Csak már van barátom, de tök jól esett, és végre szépnek érzem magam! (Vagy valami ilyesmiket olvasni sokszor facebook-on) Tehát máshogy állnak hozzá, vagy csak attól függ, hogy hogy megy oda hozzá az illető? Elsősorban itt is lányok válaszát várom, de írhatnak olyan srácok is, akik már próbálkoztak ilyennel.
2011. okt. 9. 17:58
 7/21 anonim ***** válasza:

13.50-es válaszoló vagyok.

Én is budapesti vagyok, a Margit szigeten elég gyakran megfordulok, valamint még szeretem a Feneketlen-tavat, és a Kopaszi gátat.

Az újabb kérdésedre válaszolva pedig elég változó, hogy a lányok hogy fogadják a buszon egy fiú közeledését. Én pl. soha nem hallgatok buszon zenét, max. tanulni szoktam néha, tehát én ilyen szempontból kiesek ebből a körből. Az általad említett jelek közül bármelyik lehetséges, ez is egyénfüggő. Én egyébként nem venném tolakodásnak, az olyan típusú fiúktól, mint amilyen te vagy, bár nem ismerlek, de az írásaidból egy normális embernek képzellek el. Igen, valóban nagyrészt attól függ, hogy mész oda a lányokhoz, de szerintem neked ezzel nem lenne problémád. (Egy villamoson történt eset: egymás mellett álltunk egy fiúval, és közel kapaszkodtunk egymáshoz. Ő egyre közelebb kezdett kapaszkodni a kezemhez, hogy már majdnem hozzámért. Aztán egy jó párszor direkt hozzámért, de nem mert megszólítani, pedig én még rá is néztem félszemmel, és el is mosolyodtam egy kicsit.) Egyébként hány éves vagy?

2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy így hiszel bennem, pedig nem is ismersz, de buszon még nem mertem megpróbálni :P Pedig olyan nyilvánvaló helynek tartom (lehet rosszul gondolom), de hát mégis. Ehhez hatalmas bátorság kell. Akikhez így oda megy egy srác tényleg el kéne gondolkozniuk, hogy mit válaszoljanak és ne küldjék el melegebb éghajlatra.


Amúgy 18 éves vagyok.

2011. okt. 9. 20:31
 9/21 anonim ***** válasza:

13.50-es vagyok.

Úgy látszik már csak engem foglalkoztat a kérdésed.

A tömegközlekedés elvileg tényleg tök nyilvánvalónak tűnik, de a valóság sajnos nem ezt mutatja. A Miért?-re nem tudom a választ, talán azért mert az emberek túl távolságtartóak egy ilyen helyzetben, mert "hogy jön ahhoz egy idegen, hogy csak úgy megszólít?" - kb. ez a szokásos reakció. Normál esetben tényleg hatalmas bátorság kell, csak sok olyan bunkó fiú van, akik gátlástalanul leszólítanak lányokat nem éppen szalonképes stílusban, és pontosan ezért a lányok védekező magatartásként semmibe veszik azokat a fiúkat is akik normális hangnemben és stílusban közelednek. És az egészben az a legrosszabb, hogy így értékes ismertségek lehetősége úszik el. Na de a lényeg! Továbbra is maradj ilyen, amilyen vagy, és nyugodtan szólíts meg lányokat, így nem fogsz haragudni magadra, hogy miért nem tetted meg, ha ott volt a lehetőség. Szóval csak bátorság! :)

2011. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát köszi. Majd megpróbálok valamit. Csak hát ilyenkor mindig az van, hogy na most már bátor vagyok és holnap biztosan odamegyek hozzá, ha látok valakit. Majd aztán persze soha sem...

Ezért szeretem jobban, ha többen vagyunk mert úgy egyszerűen nem tudom miért, de ez eltűnik. Nem az van, hogy megmutatom a haveroknak, hogy meg merem tenni. Nem. Egyszerűen nincs ilyen érzés. De ez sajnos ritkán van és hát akkor se jön mindig össze.

Amúgy köszi, hogy legalább veled elbeszélgetek itt, mert úgytűnik a többieket nem érdekli ez a kérdés.

2011. okt. 10. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!