Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért titkolta el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért titkolta el?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy 2 gyermekes, elvált hölggyel. A gyerekeivel még nem találkoztam, de feltűnt hogy csak az egyikről beszél igazán. A hölgynek a hobbija a varrás. Ennek azért van most jelentőssége, mert titokban megnéztem a gyerekeit. Az egyikről azt mondta érsebész a szakmája. Róla szokott többet mesélni. Erre a közösségi oldalon általanos orvosként van fent.

Megtaláltam a másik gyerekét. Aki sikeres divattervező. Róla viszont ezt nem tudtam. A hölgy akivel ismerkedem, szeret varrni, és nem értem miért nem mondta, hogy az egyik gyereke ebben nagyon sikeres. Miért titkolta el ezt? Hiszen büszke lehetne rá!


2021. aug. 9. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem kerdezed meg őt?
2021. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert titokban tudtam meg ezt azért! De ezt meg is írtam a kérdésnél. Értelmezd!
2021. aug. 9. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra tippelek, hogy a divattervező gyerekével talán nem jó a kapcsolata. Talán évek óta nem is beszélnek. Gondolom, emiatt lehet.

Hogy a másik gyerek munkájáról is ferdített, az érdekes. Aki már ismerkedéskor hazudozik, annál ki tudja, mi kerül még elő. Sajnos így aláássa már most a bizalmadat, és fura, hogy ezt ő nem látja át.

2021. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg arra gondoltam, hogy irigy a sikeres gyerekére.
2021. aug. 9. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sikeresek a gyerekei, abban valahol neki is szerepe van, nem? Gondolom, ő nevelte/taníttatta őket.

Ám ha neked van igazad, és irigy a saját gyerekére, az nagyon beteges, sérült lelki világra vall.

2021. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint említettem, a hölgy hobbija a varrás. A gyereke pedig divattervező lett. Egyszerűen nem ertem mit titkol ezen?
2021. aug. 9. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ersebeszet egy szakvizsga, altalanos orvosira, tehat nem hazudott. A masik gyerek a divattetvezo lehet egy szep kis fiatal no. Mlehet hogy nem akar konkurenciat a szemelyeben, en se egy masik csajrol aradoznek a randipartnetembek, foleg ha mar nem kuslany. Nem titkolnam persze, de nem is csak rola beszelbek.
2021. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!