Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani, hogy homoszexuális egy férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem nem tudom mennyire lesz hétöznapi, igyekszem felvázolni.

Ismerkedek egy férfival, aki elég helyes és hihetetlen figyelmes. Mondhatni tökéletes randikat szervez és ajándékokkal halmoz el, emellett pedig nagyon intelligens, céltudatos.Tud nagyon bókolni. A lényeg, hogy az egész lénye elvarázsolt.

A probléma az, hogy a mozdulataiban vélek felfedezni nőies vonásokat és a hangjában. Szereti a haját rendezgetni. Emllett viszont nagyon közeledik, órákig tud csókolgatni és a testemmel játszani. A kémia eléggé műödik.

Igazából nem is lenne probléma ha ez a gyanúm nem lenne. Sőt beleszerettem az emberbe.Egyébként mindketten már felnőttek vagyunk. Ő 34 éves.

Innen jön a kérdés, hogy esetleg tudtok tanácsot adni hogyan lehetne felismerni, hogy meleg-e?


Köszönöm.

27/N



2021. aug. 10. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Hogy a farka előfordul-e más férfiak végbelében. Mit lehet ezen misztifikálni?
2021. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon erős taktika, de valahogy említsd meg neki a melegfelvonulások helyzetét, a mostani melegellenes törvényt stb. és a reakciója sokat elárulhat. Gyanús, ha hevesen ellene vagy épp mellette van.


De másként fellehet ezt ismerni, igaz érzék kell hozzá. Volt két olyan évfolyamtársam (egy srác és egy lány) akikről már akkor éreztem, hogy náluk ez erősen benne van a pakliban. És láss csodát, így is lett. Mindenki, "hű, de nagyon megdöbbent" az osztálytalálkozón vagy a pletykálások során - én nem. Valahogy egyértelmű volt.


Sajnos a sztereotípiák nem feltétlenül működnek, mert sokuk elavult, másokra tudatosan is figyelhet.

2021. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Előfordulhat hogy egy meleg fèrfi hobbiból vagy unalomból nőket csókolgat? 😆
2021. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha meleg lenne nem csókolgatna, amúgy lehet hímringyó azok is ilyenek.
2021. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Edricus:

"Nagyon erős taktika, de valahogy említsd meg neki a melegfelvonulások helyzetét, a mostani melegellenes törvényt stb. és a reakciója sokat elárulhat. Gyanús, ha hevesen ellene vagy épp mellette van."


Én maximálisan támogatok és ki is állok (igen, hevesen is!*) minden olyan dolog mellett/ellen (nézőpont kérdése) ami tök igazságtalan számomra, stb. (tl;dr: empatizálok velük). Hetero vagyok. ;)

Ez megint csak személyiség és nem szexuális identitás kérdése. Akik szociálisan érzékenyebbek és/vagy kicsit humánusabb gondolkodással rendelkeznek az átlagnál, azoknak battatni fogja a csőrét minden ilyen hasonló rendelkezés. (Zárójelben: jó lenne, ha ez lenne a normális)


*Ex-Kollegámnak aki elég erősen jobb oldali, lenyomtam egy közel negyed órás stand-upot, majdnem egy levegővétellel. Csak pislogott. :DD

2021. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Akkor erre a biológiai magyarázat: jópár, nőies vonású, mozgású, hangú férfit ismerek, teljesen 100% hetero párkapcsolatban, házasságban.

Amiben mégis különböznek egy 100% férfitól, az az agy.

Magzat korban nem kapott elegendő hormont a nemének megfelelően, ezért bizonyos részek az agyban nem a férfinak megfelelően fejlődött ki.

Vannak a 100% férfiak, és nők, valószínűleg ők a biológiailag tökéletes emberek.

De a népesség mennyi százaléka ilyen átmenet?

Valószínű a nagy többség.

2021. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kukija van?
2021. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Onnan, hogy feláll rád. Ha igen, akkor 100%, hogy nem meleg, maximum biszexuális.
2021. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy csak feminim , de az is lehet hogy biszex
2021. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Milyen a hangja szoprán? A mozdulatai kecsesek?
2021. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!