Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után miért szívódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után miért szívódott fel?Az exe lehetett a gond?Csajok,csináltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Egy csajjal ismerkedtem aki még nemvolt túl az exén,most mikor már volt szex egyszerűen eltűnt.Nem ír vissza és nemveszi fel a telefont.Nem az zavar hogy lekopott hanem hogy így tette.Nemtudom hogy mit csináltam rosszul és magamat hibáztatom.

2021. aug. 11. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajott, hogy te sem leszel megoldas a problemaira.
2021. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sterling.archer ***** válasza:
100%
Engedd el. Aki meg egy egyszeru magyarazatra sem meltat az rola szegenysegi bizonyitvany. Soha tobbet meg csak fele se nezz. Vannak normalis csajok is am.
2021. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Vagy A)szar voltál és inkább hanyagol vagy B) arra voltál jó hogy feledjen C) elrabolták az idegenek D) nrm is volt csaj, csak halucinálsz.


Hogy miért így tette? Mert így könnyebb neki, nem kell magyarázkodni, nem kell látnia a csalódottságodat stb...

2021. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitte el fogod majd tudni feledtettni, de sajnos nem így alakult
2021. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű megbánta, és most nem tud mit kezdeni az érzéseivel.
2021. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fu, mit kapnál most itt, ha te csináltál volna ilyet. Kihasznalt amugy sajnos, még egy tisztességes magyarázatra sem futotta tőle.
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mar csináltam ilyet, hogy lefeküdtem valakivel szakítás után. Nekem is búfelejtő lett volna, de rájöttem még nem vagyunk túl az exemen. Viszont én utána szemtől szemben ezt megmondtam neki, korrekt voltam.

23/L

2021. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez faék egyszeru.

Nem volt jo a szex.pont.

2021. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!