Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár választáskor kit részesíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár választáskor kit részesítettek előnyben aki megold egy problémát vagy elintézi?

Figyelt kérdés

Pl. megépíti a házat a családjának vagy megépíttetetti mással?

Vagy megjavítja ami rossz a lakásban vagy megjavíttatja mással?


Valami miatt nekem az utóbbi szimpatikusabb..


2021. aug. 11. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem az eszemmel dontok, hanem erzeseim tamadnak. Ezutan, hogy van eros vonzalom, kozbeszolhat az esz is, de nem azzal indul.
2021. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az utóbbi szimpatikusabb: több idő marad olyan dolgokra, ami miatt jó együtt lenni.

de nyilván ha semmihez sem ért semmit, az sem jó.

2021. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, csak ne mindig mindent nekem kelljen már csinálni.
2021. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ügy hülyeség.


Megépíti a házat: szóval ő is részt vesz az építésben, de egy házat egyedül nem lehet ergo minimum rokon vagy barát kell, ilyen esetben nem túl gazdag az illető, vagy szimplán sajnálja a pénzt.


a másik...pl.: ki kell cserélni egy csapot mert folyik...megjavítja mert meg tudja javítani , megjavítja mert arra nem akar pénzt kiadni, vagy nem javítja meg hív egy szerelőt mert bőven van rá pénze.


ERGO! Van elég pénze , vagy nincs.

2021. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi. Nem örülnék egy magát ezermesternek gondoló pasinak, aki vagyonokat költ szerszámokra, majd balesetveszélyes házi buherákat eszkabál össze.
2021. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 harebell ***** válasza:
100%
Aki reálisan fel tudja mérni, mikor melyik célszerűbb, figyelembe véve a szükséges szakértelmet, az anyagiakat és a ráfordított idő mennyiségét is. Tehát nem hív minden apróság miatt szerelőt, de nem is áll neki olyan dolognak, amit ő nehézkesen csinálna egy hónapig (és akkor se biztos, hogy jól), pedig egy hozzáértőnek fél napos munka lenne. A két véglet közül amúgy az ilyen mekkmester a rosszabb, aki azt hiszi, majd ő mindent megcsinál, aztán ott marad minden félkészen, elrontva vagy javítani kell utána. Ha ért hozzá viszont, akkor nekem szimpatikus, ha tud és szeret barkácsolni. Nyilván egy házépítés már más kategória.
2021. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő szimpatikus, kiv. ha az elsőnek nincs igazából tehetsége pl. a házépítéshez, bútorszereléshez, hanem Mekk Mester emberben / "úgy az kijön ócsóba'".
2021. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy tesz valamit a dolgokért. Én az utóbbi vagyok, és megelégednék egy hasonló nővel.
2021. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!