Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A lenti tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A lenti tulajdonságok alapján milyen az a pasi akit előnyben részesítetek?

Figyelt kérdés

(ne írjátok azt hogy mindegy, csak írjátok le hogy ezek alapján mi tetszene)


Karrier (milyen típusú munkát végezzen)


Külső:

Szemszín

Hajszín

Magasság

Testalkat (pl izmos)

Bőrszín (pl: fehér, fekete)

Péniszméret


2014. okt. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezek közül semelyiket, nekem ezek huszad ranguak ennél jóval több kell:D
2014. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi is legyen a szakmája, szeresse csinálni. A többi alatta felsorolt dolog nem számít. De tényleg.
2014. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Karrier: Olyan munkája legyen amiből meg tudunk élni, nem kell multimilliárdosnak lennünk, ahhoz hogy boldogak legyünk. Nem kell az sem, hogy diplomája legyen, de legyen intelligens, okos.


Külső

Szemszín: barna, zöld, kék. (Csakhogy ne mindegy legyen a válasz.)

Hajszín: Szőke, barna, "fekete" (ugye igazi fekete haj nincs), vörös ne legyen.

Magasság: 180 cm-nél magasabb.

Testalkat: Ne legyen annyira elhízott, ami már káros az egészségére.

Bőrszín: Kreol.

Péniszméret: 15-7 cm.

2014. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem tulajdonságok. Azaz azok, de én belső tulajdonságokra gondoltam kizárólag, amikor megláttam a kérdés főcímét.

Mondjam el hogy ezen tizedrangú dolgok közül mibe essen bele egy férfi nagyjából az elképzeléseim szerint, amik aztán valószínűleg nem is úgy alakulnak, ahogy elterveztem, mert ezek tényleg olyan tulajdonságok, amiktől az eltérés külön-külön nem sokat változtat a férfi megítélésén?


Munka: Olyan, amit szeret csinálni, olyat amiből tud családot alapítani. És lehetőleg az enyémmel egy szintű, vagy magasabb munkája legyen.

Szeme mindegy. Haja mindegy, de a szőke férfiakat jobban kedvelem, de ha nem az, az sem baj. Magassága 180 cm körül vagy afeletti. Igen, jó ha izmos, sportos. Határozottan jobb, mintha vékony vagy kövér. A fehér férfiakat kedvelem, mást nem tudok elképzelni. Pénisze jó ha van mondjuk 15 centi.

2014. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Karrier: a lényeg, hogy legyen munkája és az sem baj, ha szereti.

Külső: legyen igényes magára.

Szemszín: sötét szeműek tetszenek

Hajszín: sötét haj a bejövős

Magasság: legyen nagyobb, mint 160 cm (én annyi vagyok)

Testalkat: sportos vagy átlagos

Bőrszín: fehér

Péniszméret: átlagos

2014. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

karrier: Valami szellemi munkát végző ember legyen.

szemszín: barna

hajszín: barna

magasság: 175-185cm

testalkat: Vékony vagy szálkásan izmos.

bőrszín: fehér

péniszméret: 14-17cm

2014. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Karrier (milyen típusú munkát végezzen): mindegy, de ne műszakban dolgozzon, a vasárnap legyen szabad. Az nem baj ha utazgat vagy fel kell vennie a telefont hétvégén is.


Külső:

Szemszín: mindegy

Hajszín: sötét barna/barna/fekete

Magasság: +180cm

Testalkat (pl izmos): mindegy, +80kg-tól kb 120ig. Lehet pocakos, szálkás vagy izmos is.

Bőrszín (pl: fehér, fekete) fehér

Péniszméret: átlagos vagy nagyobb.

2014. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!