Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet értelmes ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet értelmes ember módjára lerendezni azt, ha egy férfi folyamatosan csorgatja a nyálát a barátnőd után, állandóan kajtat utána, “véletlenül” mindig ott van dolga, ahol a barátnődnek?

Figyelt kérdés

Már nyiltan is kimondta, hogy tetszik a barátnőm neki, es harcolni fog érte.

Hogy lehet ezt normálisan lerendezni, ha a barátnőmet es engem is megőrjít már?


2021. aug. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell neki mondani,hogy az efféle viselkedést innentől kezdve zaklatásnak tekinti a barátnőd és fel fogja jelenteni. Te vagy rá a tanú.
2021. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy bizti őrröl van szó?
2021. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Első lépésként a barátnőd küldje el a pitsába hogy nem akar tőle semmit és ne zaklassa mert szól neked. Második lépésként meg neked kell Férfinek lenni. Nem akarlak erőszakra buzdítani, de neked kell tudnod hogyan, milyen eszközökkel véded meg a párod attól aki zaklatja (mondjuk én biztos találtam volna már alkalmat rá, hogy szemtanúktól mentesen egy kicsit nyomatékosan "elbeszélgessek" az illetővel).
2021. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"harcolni fog érte"? És ezt neked mondta?

Na itt mehet oda vissza, ahonnan jött.

2021. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, hogy te a pasi vagy? Félreolvastam :)

A barátnődnek kell igen határozottan elküldenie.

2021. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. A barátnőd határozottan elküldi, ha ez eddig nem történt meg, és kerül olyan helyzetbe, ahol ez életszerű (tehát nem az van, hogy távolról kukkolják). Kifejezi, hogy nem tetszik neki, soha nem jönne vele össze, zavaró, hogy folyton ott lebzsel, idegesíti, taszítja a fazon.

2. Ha tovább folytatja, és van rá bizonyíték, akkor bizony befenyíteni rendőrséggel, hogy feljelentitek zaklatásért.

2021. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!