Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben, ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Leszólítottam egy lányt, akivel kölcsönösen szemeztünk, adott elérhetőséget és elkezdtünk beszélni messengeren, pár napja megy ez, de ezidő alatt egyoldalúnak érzem a beszélgetést, rakok bele energiát, igyekszem terelni azt, de rohadt módon nehéz tud lenni, ha valamikor pár szóval lerendezi a reakcióját. Nem érzem azt, hogy kölcsönösen benne lenne, ezt felhoztam, mert teszek lépést afelé, hogy javítsak a dolgon és ne egyből elengedjem azt, elmondtam, hogy szerintem egyoldalú a dolog, szerinte is, kérdeztem, hogy tudnánk-e ezen javítani, azt mondta, hogy szerinte igen, majd mondta, hogy ha van téma, abban az esetben szívesen beszél, de neki annyira nem fontos ez a beszélgetés.


Most ez micsoda? de komolyan? Elmondja, hogy javítana rajta, de hozzárakja azt, hogy számára jelentősséggel nem bír ez. Ez csak számomra nem tiszta? Mintha a kettő ütné egymást logikailag.


Ezután már eltudnám engedni a dolgot, hogy nem lett a dologból semmi, mert én mindent megtettem, efelé hajlok. Mit gondoltok erről?


2021. aug. 13. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lekoptatott, viragnyleven. hagyd.
2021. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit írogattok egymásnak? Hívd randira. Ha elmegy, akkor előrébb léptetek. Ha nem megy el, akkor egyértelmű, hogy lekoptatott.

Amúgy tapasztalatom szerint, ha ismerkedésnél egy nőn nem tudsz kiigazodni, az a nő nem akar tőled kapcsolatot.

2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

legalább gyorsan kiderült, jöhet a következő.


Meg se tudom számolni hány csaj koptatott le, vagy koptattam le én őket, mire megtaláltam a bnőmet. A luxusért meg kell dolgozni.

2021. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján?


Odatetted magad és próbálod kihozni a helyzetből a maximumot, de a másik oldal ezt nem akarja / tudja kezelni , fogadni.


Szerintem innentől kezdve, ahelyett hogy àlmodozol , lehet jobban jársz , ha egy olyan embert keresel, akivel reflexből egy hullàmhosszon vagytok, a mostanival ha így àll hozzá beszèlgessen vele a bànat.

2021. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elhívtam már személyes talira, azt mondta, hogy szerinte korai.


Lehet, hogy nincsen így, de azt látom, hogy nincsen annyi önismerete, hogy eldöntse, hogy mit akar, azért felelősséget is vállaljon.

Ha nem akar ismerkedni, már a legelején nem kellett volna kontaktot adnia, csak szimplán szemezett.. vagy később visszaléphetett volna, hogy "abban a helyzetben ez számomra kellemes érzést adott, de nem akarok tőled igazából semmit"

2021. aug. 13. 13:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elhívtam már személyes talira, azt mondta, hogy szerinte korai."


Lekoptatott.

De még annyi gerinc sincs benne, hogy megmondja.

Ne foglalkozz vele.

2021. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben van, megfogadom a tanácsokat és hagyom, nekem is ez az érzésem, hogy ez volna helyén való, kellemetlen érzés nem lesz bennem, mert én úgy érzem, hogy mindent beleadtam, bátor voltam, leszólítottam és ezután is amit tudtam megtettem, van ilyen.

Köszönöm a válaszaitokat!

2021. aug. 13. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennek a csaj helyében (es tetszene a pasi), nem irogatni akarnék hanem találkozni.


Ezt így a jövőre nézve is írom, hogy az írogatasd hagyd.


Ő meg nem akarja folytatni, csak balf@sz es nem korrekt.

2021. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lezártam vele a dolgot.


Nyilván, nem az irkálás pártját fogom én sem, azért akartam vele találkozni. Élőben fogalmam sincs, hogy miért kell akkor flörtölni, szemezni meg stb, ha nem akar semmit valaki.

2021. aug. 13. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 sajnos v nem sajnos azért ez nem olyan egyszerű.


Velem is volt hogy strandon (egy barátnőmmel voltam) 2 pasi csekkolgatott minket, mi is őket, ment a szemezes, megnéztük őket mi is, minket is jól megnéztek elölről, hatulról de nem jöttek oda.

Pedig oda-vissza ment a dolog. Raadásul 2-2 tehát nem lett volna ciki hogy valaki "egyedül marad":D


De nem.


Nem tudjuk miert nem, lehet volt barátnő otthon vagy csak ennyi kellett.


Az ember nem mindig akar valamit, de a (kölcsönös) flört, pozitúv visszajelzés jól esik.

2021. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!