Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben, ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Leszólítottam egy lányt, akivel kölcsönösen szemeztünk, adott elérhetőséget és elkezdtünk beszélni messengeren, pár napja megy ez, de ezidő alatt egyoldalúnak érzem a beszélgetést, rakok bele energiát, igyekszem terelni azt, de rohadt módon nehéz tud lenni, ha valamikor pár szóval lerendezi a reakcióját. Nem érzem azt, hogy kölcsönösen benne lenne, ezt felhoztam, mert teszek lépést afelé, hogy javítsak a dolgon és ne egyből elengedjem azt, elmondtam, hogy szerintem egyoldalú a dolog, szerinte is, kérdeztem, hogy tudnánk-e ezen javítani, azt mondta, hogy szerinte igen, majd mondta, hogy ha van téma, abban az esetben szívesen beszél, de neki annyira nem fontos ez a beszélgetés.


Most ez micsoda? de komolyan? Elmondja, hogy javítana rajta, de hozzárakja azt, hogy számára jelentősséggel nem bír ez. Ez csak számomra nem tiszta? Mintha a kettő ütné egymást logikailag.


Ezután már eltudnám engedni a dolgot, hogy nem lett a dologból semmi, mert én mindent megtettem, efelé hajlok. Mit gondoltok erről?


2021. aug. 13. 12:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jól esik, értem, de ha nem akar semmit, abban az esetben mondja azt, ne adjon elérhetőséget és ne tegyen úgy, mintha szabad lenne az út és nyitott volna, miközben nem az, ha meg erre csak időközben jön rá, abban az esetben meg legyen annyi önbizalma, hogy kimeri ezt nyilvánítani.
2021. aug. 13. 16:48
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 ezzel teljesen egyetértek, ebben igazad van.
2021. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!