Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki már évek óta tetszik,de konkrétan ezt sosem vallottam be neki,úgymond barátilag közeledtem hozzá.Mindig is közömbösnek éreztem,nem láttam rajta,hogy közeledne,kezdeményezne.Nemrégiben összejöttem egy sráccal,akivel ő is látott buliban ölelkezni és csókolózni.Rá egy hétre felhív telefonon rejtett számon (úgy,hogy a számom sosem adtam meg neki),hogy találkoznunk kellene.Először is: mi az esélye annak,hogy ez megtörténik?Amikor sosem közeledett,nem éreztem rajta,hogy bejönnék neki,most meg,amikor egy másik sráccal alakulna valami,hirtelen felbukkan,és talira hív.Persze tudja,hogy évek óta tetszik nekem (nem tudom,honnan vette az infót),és ezt be is vallottam neki most.Több dolog is megfordult a fejemben: lehet,hogy csak szívat,másrészt pedig büszke vagyok,és nem szeretném,hogy kihasználjon.Most nagyon úgy jön ki a dolog,hogy füttyent egyet,én meg rohanok...Viszont érdekel a vele való találkozás,mert sok megbeszélnivalónk lenne...Ha egyáltalán eljön. Ti mit gondoltok erről? Taliznátok vele? Igaz,hogy ott a másik srác,de ő meg már évek óta tetszik...
2010. aug. 29. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kell így felvenni a dolgot, ha nem jönne el akkor küldhetsz neki egy üzenetet h kössz szépen meg hasonlók, és vedd úgy mint egy lottót ha nem jön össze akkor tovább játszok és más számot tippelek be más pasival fogok próbálkozni.
2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért nálam ez nem úgy működik.Nem tudom játéknak felfogni.Ha nem jelentene a srác semmit,akkor igen,úgy fognám fel,,de itt nem erről van szó.
2010. aug. 29. 18:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Értelek de akkor sem szabad ennyire tragikusan felfogni, ha nem találkozol vele akkor sosem fogod megtudni, hogy hányadán állnak a dolgok, és akkor meg amiatt fogsz majd bánkódni nagyon sokáig h miért nem mentél el....
2010. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen,el fogok menni,talán ez lesz a legjobb,és akkor minden kiderül.Próbálom nem tragikusan felfogni a dolgot...De ezt nem teheti meg,hogy elhív és nem jön...Ennyire nem lehet szemét valaki...Illetve ha fontos neki a dolog,akkor nem teszi meg.
2010. aug. 29. 18:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Így van ha tényleg számítasz neki akkor el fog menni, ennyi.


Na jólvan ezt meg is beszéltük. elmész találkozol vele, de előtte hívd fel ha tali előtt nem veszi fel a telót akkor mond meg neki hogy nem mész sehová.


Aztán kiderül hogy mi lesz, és próbáld meg nem katasztrófaként fogadni ha nem lenne belöle semmi, de amit elmondtál azok alapján szerintem elmegy.


Na sok sikert!

2010. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Felhívnám,ha meglenne a száma,ugyanis rejtve hívott.Először fel se akartam venni.

Ez is kicsit zavar,hogy nem tudom őt elérni,ha elmegyek oda...DE bízok a legjobban,hogy minden jól alakul majd.

Köszi a bíztatást nektek!:)

2010. aug. 29. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!