Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Badoon meg Facebook társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoon meg Facebook társkeresőn egy csomó matchem van,de Tinderen egy sem pedig az a legnépszerűbb.Miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, én egyiken se kaptam 10-nél többet sosem 😅 Bár lehet velem van a baj, mert hímnemű vagyok
2021. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tinder egy szar. A normális pasikat datingen ismertem meg, most lett egy friss kapcsolatom onnan.
2021. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a Facebook társkereső jó
2021. aug. 17. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg eddig a Tinder jött be. Nem a mennyiség érdekel, hiszen csak egyvalakit keresek/kerestem.
2021. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam épp fordítva van. Ugyanazokkal a fotókkal egy hónap alatt Tinderen volt kb. 20 matchem és 10 ismeretlen lájkolóm, a többin elvétve akadt valami, Badoon pl. a kutya se nézett rám, max. 40+-os nők 150 kilométerről. Facebookon talán egy hosszabb beszélgetésem volt, ő is szó nélkül eltűnt. 33/F
2021. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tozser ***** válasza:

5/5

Nem gondolod azért mert azt gondolják rólad hogy valami nem stimmel, ha 33 évesen igy keresel társat, vagy ismeretséget?

Nincs barátod, hobbid vagy munkatársad, a szomszédban valaki stb..?

2021. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Badoon és facebook datingen több az átlagos vagy az alatti pasi meg nő is mint tinderen. Tinderen az instagram modellek vannak nagy többségben vagy az agyonra filterezett emberek akiknél az átlagos pasi vagy nő nem ér semmit sem.
2021. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!