Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a barátotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal, ha kiderülne róla hogy a gimiben megbukott? Nagyon ciki egy ilyen emberrel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Leszögezném a barátom nem roma, és matekból megbukott harmadikban, így évet kellett ismételnie.
2021. aug. 16. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

ha ezen túl tökéletes számomra, akkor nem. persze eleve nálam elég magas az elvárás, sajnos válogatós vagyok; de ha az első pár randi rostáján átment és jól érzem magam vele, akár közös jövőt sejtek, akkor csak emiatt nem.

olyanok is megbuknak akik drogfüggők gimiben, olyanok is kik mononukleózis miatt kimaradnak két hónapot, olyanok is akiknek akkor válnak a szülei és még sorolhatnám - a bukás ténye még nem mond semmit

2021. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást. Az én barátom nem drogfüggő vagy ilyesmi, egyszerűen csak a matek nem ment neki.
2021. aug. 16. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem inkább az számít hogy most milyen ember.


Egyrészt azért mert valaki gyenge x tárgyból attól még lehet intelligens, maximum semmi érzéke hozzá. Ettől meg akár doktoralhat is,csak nem matematikából.


Ha most van célja, halad az élete, tisztességesen tanul vagy dolgozik akkor szerintem az a lényeg.


Unokanővérem férje villamosmérnök, ertelmes pasi. Azért az egy komoly szakma, nyilván matek, fizika ment neki, de mesélte hogy a magyar érettsegin úgy rugdosták át egy kettessel. Aztán mégis mérnök lett.

2021. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak kudarcai. Ha ez számodra gondot okoz, akkor nem szereted igazán.
2021. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szakmája van, és most dolgozik.
2021. aug. 16. 22:21
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

#5 akkor mi a probléma?


Megél tisztességesen? Értelmes ember? Talpraesett? Ha ezek megvannak, no és persze szereted, akkor miert zavar az hogy mi volt vele gimiben?

2021. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha a mostani élete megfelel, már bocs, de ennyire idióta nem lehetsz, hogy szereted, de szakítasz vele egy pitiáner dolog miatt, ami 17 évesen történt vele. Leérettségizett nem? Akkor mi a probléma?
2021. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Szakítanátok a barátotokkal, ha kiderülne róla hogy az àltalànosba beíràst kapott, mert futott a lèpcsőn?


Egy színt kb

2021. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

A húgom 5 tantárgyból bukott gimiben.

Most top menedzser egy nagy vállalatnál.

2021. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
erre annyit tudok mondani, hogy 23 évesen, 3 diplomával, közgazdászként, statisztikusként és szociológusként még senki nem panaszkodott arra, hogy gimiben csak azért nem buktam meg rajzból, hogy meglegyen a kitűnőm. rég volt, nem fontos, a mostani dolgok számítanak
2021. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!