Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a barátotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal, ha kiderülne róla hogy a gimiben megbukott? Nagyon ciki egy ilyen emberrel együtt lenni?

Figyelt kérdés
Leszögezném a barátom nem roma, és matekból megbukott harmadikban, így évet kellett ismételnie.
2021. aug. 16. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én középiskola elsőben buktam, úgyhogy nem érdekelne

(egyik legjobb dolog volt az életemben, hogy elhagyhattam azt az osztályt)

2021. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Általánosban én is buktam két tantárgyból és most diplomám van. Lehet a tanárnak nem volt szimpatikus vagy nem foglalkozott az adott tantarggyal és azért. Nem minden az ami látszik!
2021. aug. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem egy tantárgy ismerete vagy nemismerete mutatja meg, hogy milyen ember valójában és hogy mennyire intelligens. Volt olyan barátom, aki megbukott egy tárgyból középsuliban végzősként, de ez semmin sem változtatott. Én is egyetemet végeztem és azóta ő is megszerezte a diplomáját.
2021. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamat kirúgták vizsga előtt (sokakkal ellentétben nem tanult tovább), jelenleg évente cca 15 milliót keres, a többiek max 4-et... szerintem abszolút nem számít mi volt a suliban.
2021. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!