Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek neki, illetve ilyekor illik már ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, még nem találkoztunk, most hétvégére beszéltünk meg egy randit. Viszont pénteken lesz a születésnapja.. kicsit elbizonytalanodtam mert nem tudom hogy mit adhatnék neki, hiszen még annyira nem is ismerem.

Valami kis apróságra gondoltam, de semmi nem jut eszembe.


2021. aug. 17. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a foglalkozása?

Mi a hobbija?


Ennyire semmi ,mi ez Rapid randi?

2021. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha most találkoztok először, szerintem ne vigyél semmit.
2021. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősömék (már házasok) egy napon születtek 2 év különbséggel..születésnapjuk után volt az első randi a pasi valami üdvözlőkártyát vitt a lánynak,de ami bele volt írva az már mutatta a pasi emlékezett/figyelt levelezés közben.
2021. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
végül is igaza van a 2nek , 1.randin inkább ne , nem is ismeritek egymást , ki tudja lesz e folytatàs , hidd el nem ezen fog múlni
2021. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet most elég lesz csak, ha szóban felköszöntöd, aztán ha jól alakul a randi, meghívod egy italra v. fagyira.
2021. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az ajándék. Mondd neki, hogy Boldog születésnapot!
2021. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Villanyszerelő, hobbija a motorozás és az olvasás.

Társkeresőn ismerkedtünk meg..

2021. aug. 17. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőn 100-ból 1 ami sikeresen sül el és személyesen is megvan a kémia, szimpátia. Ráadásul nő vagy. Én nem költenék egy random pasira, de fordítva sem várnám el. Köszöntsd fel, ennyi bőven elég lesz.
2021. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kombinàld az ajàndèkokat:

Vegyél egy villanymotort 😆

2021. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próba cseresznye, ha jól sül el jól, ha nem nem.. ezzel nincs gond mert ez ilyen. Nem is nagy ajándékra gondoltam csak valami kis nagyon apróságra, hogy gondoltam rá.Na de akkor lehet marad az hogy most nem veszek semmit se.
2021. aug. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!