Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne egy olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne egy olyan fiatal férfi vagy nő (24-30) akinek már mástól van gyereke?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mivel nem engedek be az otthonomba gyereket, nem.
2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem, utálom a gyerekeket
2021. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha apa elhagyta oket es felejuk sem nez. De ez az apuci latogatja a gyereket, elviszi 2 hetente, stb. akkor ott lesz az eletunkben, szoval ilyen esetben semmilyen esetre sem kezdenek ilyen novel. Megagyaznek vele a sajat boldogtalansagomnak.
2021. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha választani lehet akkor inkább Nem.


Ha még is , noss ahhoz nagyon meg kell szeretnem a nőt, és a gyerekének is normálisnak kell lennie nem egy utálatos hisztis kis szarházinak, és a gyerek apja se problémázzon és ne szóljon bele semmibe, max láthatáskor találkozzunk ha nagyon muszáj.

2021. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nők válasza is érdekelne , hogy össze e jönnének olyan férfival akinek van gyereke?
2021. aug. 19. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
2es voltam, nő
2021. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
1-es vagyok, szintén nő
2021. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha törődik a gyerekével, akkor azért nem (sok időt, energiát és pénzt áldoz rá), ha nem törődik vele akkor meg egy alja gazember. Úgyhogy maradnak a gyerektelen férfiak. Szerencsére sok van belőlük
2021. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy, hány éves. 32 éves nőként 30 éves férfi kicsi gyerekkel még talán beleférne, de az is határeset, mert ált. az idősebbek vonzanak... 24 éves férfi gyerekkel több okból sem (nem tartom felelős döntésnek azt, ha vki annyira fiatalon gyereket vállal a mai világban; és az ismerőseim közül is az idősebben gyereket vállaló szülők sokkal érettebbek és jobb hozzáállásuk van a szülőséghez, meg hát nekem nagyon fiatal is egy 24 éves).
2021. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem. A gyerekkel együtt a zex si mindig az élete része marad. Én ennél önzőbb vagyok, és nem bírnám ezt elviselni.
2021. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!