Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok olyan lánnyal lefeküdni, aki amúgy nem tetszik?

Figyelt kérdés

Még régebben volt egy srác, akivel pár hónapon keresztül többször lefeküdtem, de aztán ghostingolt a végén és most egy nagyon szép, alkalmanként modellkedő barátnője van. Sehol nem vagyok hozzáképest külsőleg... Mindig nála voltunk, ez biztos kényelmes volt neki, de amúgy meg lehetett volna nálam jobb nője ugyanerre, a mostani barátnőjéből kiindulva.

Nem értem, hogy velem miért állt le, most azon kattog az agyam, hogy én vagyok a gáz és lehet nem is jöttem be neki. Esetleg csak éppen én voltam elérhető, de azért egy magára adó férfi olyan nővel fekszik le szerintem, akihez vonzódik és bejön meztelenül, de elbizonytalanodtam.

Feküdtetek már le egyszer vagy akár többször olyan lánnyal, aki nem jött be, de a szex azért kellett?



2021. aug. 22. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Bejönni biztos bejöttél neki, csak nem eléggé ahhoz, hogy felvállaljon barátnőjeként. Viszont, ne sértődj meg, de ha nálad jobb pasi(mármint jobb, mint amennyire te jó nő vagy), akkor érthető, hogy jobbat keresett. Sajnos ilyen felszínes világban élünk...sokat számít a külső. De nyilván neked is.
2021. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos igen, nagyon sokan lefekszenek olyannal, aki amúgy nem jön be nekik. Én a haverjaimtól is megkaptam már, hogy mekkora hülye vagyok, mert felajánlotta magát egy lány, és nem szexeltem vele "csak azért", mert nem jött be nekem.
2021. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
#2 azért sportos, jóképű pasik erre nem szorulnak rá...
2021. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 moozygoo ***** válasza:
94%
Volt már hogy nem volt az esetem, de kedveltem és a szex is jó volt.
2021. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze, hogy mindegy nekik.. a lényeg az ő élvezetük... Persze van kivétel, de irtó ritka...
2021. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdnék le olyannal, mert nem, kell a vonzalom, másképp a kezeim is pont elegek (túl sok infó 😂)
2021. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi, azért megnyugtatóak többnyire a válaszok. 10+ lánnyal volt előttem, csak nem értettem, hogy akkor mit látott bennem, ha amúgy a jobb nőket is megkaphatja.
2021. aug. 22. 20:30
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vonzóbb vagy, mint gondolod magadról. Legalábbis neki az voltál.
2021. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%

Még régebben volt egy srác, akivel pár hónapon keresztül többször lefeküdtem, de aztán ghostingolt"


Te is 2000 után születtél, mert ilyen külföldi szlenget csak a ti fajtátok használ akik lusták a magyar nyelvet tanulni !

2021. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Persze! Én kb 25 nővel voltam, abból igazán maximum 10 tetszett, akit mondjuk barátnőnek is elfogadnék. A többi is vonzó volt annyira, hogy erekciót tudott rá produkálni a testem (tehát nem volt különösen csúnya vagy kövér). Vagy pl tetszett rajta valami (jó mellek, stb). Mivel nem vagyok modell jóképű nagydumás milliomos srác, ezért nem tudok viszonylag könnyen maximum hetek alatt csinos lányt találni páromnak (pláne aki még normális is). A szexre viszont nyilván vágyom így arra más mércét használok, mint kapcsolatra.


3. Dedede. Akik nem szorulnak rá azok tényleg a tökéletesek, akik külsőre, anyagilag, dumában is rendben vannak. Ha már valamelyikben nem vagy fent, akkor azért ha szeretnél folyamatos szexuális életet akkor engedni kell az elvárásokból.

2021. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!