Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lánnyal is lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lánnyal is lefeküdnétek aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Fiúk,ti belemennétek úgy egy szexkapcsolatba (több hónapra), hogy a lány nem jönne be nektek és nem lenne kémia?


(Semmi személyeskedés, csak kívámcsi vagyok)



2018. jún. 14. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert nem működne. Ha tényleg semmi vonzót nem látok benne, akkor egyszerűen nem lenne semmi, amire beindulnék.
2018. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Simán.

A nedves pina az nedves pina.

2018. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is simán. Az ingyenpunci az ingyenpunci.
2018. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Volt rá párszor példa. Ki voltam éhezve, nagyon kellett a pina. Egyik olyan mint a másik.
2018. jún. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Most jelenleg igen :) 2 éve nem voltam nővel. De a lesz ez még több is.
2018. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát ezen kicsit megdöbbentem,mert pl én lányként el sem tudnám képzelni hogy olyan férfi nyúljon hozzám,aki nem tetszik vagy legalább közepes kémia nincsen.

De hát ebből is látszik hogy mennyire másként gondolkodik a két nem :)

2018. jún. 15. 01:14
 7/16 A kérdező kommentje:
De egy nagyon jó fiú haver mondta még régen hogy ő nem tudna olyam lánnyal lefeküdni, aki nem jön be neki, mert ő még szexkapcsolatba is belevisz összebújást,simogatást,csókolózást,szóval nem csak simán lyuknak nézi a csajt.
2018. jún. 15. 01:15
 8/16 anonim ***** válasza:
A rondább pasik, akik esetenként szökőévente egyszer jutnak nőhöz, kb bárkivel lefekszenek. De egy jobb pasi kizárt, hogy beérni egy csúnyával.
2018. jún. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

"Hát ezen kicsit megdöbbentem,mert pl én lányként el sem tudnám képzelni hogy olyan férfi nyúljon hozzám,aki nem tetszik vagy legalább közepes kémia nincsen."

Meg abban is különbözik a 2 nem, hogy egy viszonylag ronda lány is olyan helyzetben van, hogy simán talál vonzó férfit, de sokszor egy átlagos srác sem talál vonzó nőt.

2018. jún. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"el sem tudnám képzelni hogy olyan férfi nyúljon hozzám,aki nem tetszik vagy legalább közepes kémia nincsen."


Próbáld ki, hogy 5 évig nem szexelsz, mint az itteni pasik és te is rácuppansz majd bármilyen farokra. És ezt lányként mondom.

A különbség abban van, hogy a férfiaknak nehéz társat találniuk szexre, ezért minden lehetőséget ki akarnak használni.

Míg a nőknél összpontosul a kontroll, ezért ők sosem esnek kétségbe, van idejük válogatni.

Velem is megesett, hogy egy évig nem szexeltem, és csak azért bírtam ki, mert tudtam, hogyha lemennék a helyi diszkóba akkor egy este akár 5 pasit is fel tudnék szedni.

2018. jún. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!