Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok olyan lánnyal lefeküdni, aki amúgy nem tetszik?

Figyelt kérdés

Még régebben volt egy srác, akivel pár hónapon keresztül többször lefeküdtem, de aztán ghostingolt a végén és most egy nagyon szép, alkalmanként modellkedő barátnője van. Sehol nem vagyok hozzáképest külsőleg... Mindig nála voltunk, ez biztos kényelmes volt neki, de amúgy meg lehetett volna nálam jobb nője ugyanerre, a mostani barátnőjéből kiindulva.

Nem értem, hogy velem miért állt le, most azon kattog az agyam, hogy én vagyok a gáz és lehet nem is jöttem be neki. Esetleg csak éppen én voltam elérhető, de azért egy magára adó férfi olyan nővel fekszik le szerintem, akihez vonzódik és bejön meztelenül, de elbizonytalanodtam.

Feküdtetek már le egyszer vagy akár többször olyan lánnyal, aki nem jött be, de a szex azért kellett?



2021. aug. 22. 18:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy valamelyik válaszoló írta, attól még lehet, hogy jó mell, jó segg, ügyes technika az ágyban, vagy bármi más bejön tőle/belőle.
2021. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ghostingolt😁😁😁

Téged csak dugott az élvezetér. Mit vártál hiszen írtad,hogy csak pajzánkodtatok. Akkor minek lelkizel? Van elég brokinger akivel szexelhetsz.

2021. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Amennyiben,jól értelmezem,hogy a lényeg,az utolsó mondat. Az én válaszom,igen. Értem,hogy egy hölgy,nem vagy kevésbé ért a férfiak testéhez. Ezért írom,hogy minden egészséges férfinak max 2 hét alatt annyira megtelik,hogy ki KELL üríteni!Jó,nem kell,de akkor valamelyik éjjel a pizsiben fog landolni egy adag örökítő anyag.Ezt elkerülendő,Nő vagy saját kéz kell hozzá.Extrém esetben,a nő keze. Nő esetén olyan is,aki egyébként nem jön be,de a szex azért kell.
2021. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!