Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz ha a parom szol ram, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha a parom szol ram, hogy tegyek mar rendet a szobamban? Szegyellem magam de most mar azert se teszek rendet 21/L

Figyelt kérdés
Nincs kosz csak rendetlenseg, a ruhak nincsenek ossze hajtva meg ossze vissza van minden nincs rend. Szolt nekem hogy ossze lehetne hajtogatni meg stb amugy egyaltalan nincs idom ezekre a dolgokra. De most mar ha o ilyen hogy ilyenek zavarjak velem kapcsolatosan azert sem teszek rendet. Tiszta rosszul erzem magam. Mitnha valami retkes no lennek azert mert nincs ossze hajtva a ruha
2021. aug. 23. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Inkább az a gáz, hogy te magad, már ezzel a gyerekes “csak azért se”-vel reagálsz.

Megeshet hogy valakinek épp nincs ideje vagy épp más problémája van, de széthagyott ruhákon kb este 5 perc alatt lehet javítani.

Fogalmam sincs mekkora ott a rendetlenség, de fürdés előtt 5 percet szánsz a dologra, akkor már legalább valami változást elindítasz. Ha egyedül nem megy, akkor kérd meg a barátod, hogy ketten gyorsabban végezzetek. Kicsit azért igényesebben néz ki egy szoba, ha nincs robbanás utáni állapot.

2021. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ebben szerintem is egyedül az a gáz, hogy te így "csak azért se" állsz most már hozzá. A saját környezetére mindenki legyen annyira igényes, amennyire szükségesnek tartja, ha neked jó így a rumli, akkor mondd a barátodnak, hogy nyugodtan összepakolhat, ha zavarja. Ha téged zavar a helyzet, akor tegyél ellene, de ez a "most már azért se" fogod megcsinálni ez nevetséges, most viccen kívül, néha az 5 éves lányom érettebben kezeli a kritikát :D
2021. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
És még dacos is. 😃 Végülis a te szobád.
2021. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, ha 16 éves vagy.
2021. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet esetleg, hogy felcserélted a számokat az életkorodban? :)
2021. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igénytelen és lusta vagy, nem csoda, hogy szégyelled magad.Tudod te is, hogy ez az igazság.Internetezés helyett pakolj össze.
2021. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Sokan indítanak így, innen csak 5-6 lépés a "Néd' mán' ottan mácik a csótán'. Eh, maj' eee'megy"


De pár ruhát elrakni nem tartana sokáig, ráadásul sokkal kellemesebb utána heverészni, már rendezett környezetben. Vagy csak én vagyok ilyen beteges, hogy takarítás után mindig kellemesebb, még aludni is? Most is alig várom a szeptember eleji "nagytakarításomat", utána mindig jobb, mint egy sima szintentartó után.

2021. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen, gaz... no vagy az Isten szerelmere, takarits. En elsullyednek a helyedben😅
2021. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Süllyedj el akkor légyszi
2021. aug. 23. 16:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Most mar még a padlót sem fogom felmosni
2021. aug. 23. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!