Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van szerinted bármi jelentőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szerinted bármi jelentősége, hogy fényképezéskor a férfi a barátnőjét a derekánál vagy a vállánál karolja át?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Van. A derék átölelése intim pozíció, szexualitásra utal. A váll sokkal közvetlenebb.


Pároknal mindkettő belefér, attól függ, milyen hangulatban vannak.

2021. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért a váll a közvetlenebb, ha derék utal intimitásra?
2021. aug. 24. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom pontosan. Gondolom azért, mert a derék közelebb van az intim testrészekhez (fenék, nemi szerv). De egyébként derékölelés lehet olyan emberek közt is, akiknél alakulhat valami komolyabb.
2021. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az sosem tetszett, olyan férfiatlannak tűnik amikor a férfi a vállán öleli át a nőt.
2021. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Fényképezéskor.. Egy képből nem kellene következtetést levonni!
2021. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi jelentősége.
2021. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
És sok képből? Aki mindig átöleli a partnerét az szívesebben ér hozzá máskor is? Szeret pl társastáncolni?
2021. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hosszú karjaim vannak, nem szeretem mások vállára tenni, mert olyan mintha egy óriáskígyó lenne a nyakukban ráadásul nem is lehet könnyű egy teljes kart elviselni a vállán a másik személynek, mert úgysem akarom kitartani.
2021. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem a nyakról volt szó utolsó, hanem vállról.

Nem kötelező a másik nyakába tenni a kezed, ahhoz hogy megfogd a vállát.

2021. aug. 24. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha látok egy fotót és valaki a lányt a derekánál karolja át, azt gondolom, hogy (szinte) biztos, hogy a párja. A váll átkarolása nem olyan intim, ott nem gondolom egyből, hogy a párja.

Számomra ennyi a különbség a kettő között.

2021. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!