Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott és megsértett ráadásul átvert a volt párom, már szakítottam de egyszerűen nem tudok újra bízni egy másik emberben. Meddig tart ez,hogyan tudnék ezen tovább lépni,vagy ez már így marad örökre? Ti hogyan tudtatok tovább lépni?

2021. aug. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen módon sértett meg, hogy törte össze a bizalmadat ?
2021. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert van egy nagyon kedves ember aki szeretne velem kapcsolatot,mondtam neki hogy most nem megy,nem tudok bízni senkiben ,hogyan tegyem túl magam ezen
2021. aug. 25. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
1# Erről nem szeretnék beszélni remélem nem haragszol meg érte
2021. aug. 25. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én adrenalinnal.

Szakitások után felporgetem az életem. Mindenkivel beszelek azóba állok programozok hogy aludni se legyen idom es egyedul lenni se.

2021. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd megoldja, de amíg úgy érzed hogy nem megy, addig ne kezdj másik kapcsolatba.
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, semmi gond, de akkor nem tudok konkrétat mondani.
2021. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok program, önismereti "túra", sport, célok kitűzése és pszichológiai tartalmú anyagok, videók nekem valamelyest segítettek/segítenek. De még így is vannak mélypontjaim. Mondjuk, nekem rengeteg traumám van, amik már kiskorom óta tobzódnak, tehát nekem valószínűleg 100%-os eredményt csak szakember bevonása hozna.
2021. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!